pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Netikėtai atskleistas princo George’o slapyvardis sukėlė klausimų
tiesa.com
facebook nuorauka

Be abejonių. Karališkoji šeima – vieni apkalbamiausių žmonių pasaulyje. Daugiausia dėmesio sulaukia nuostabiuoju ketvertu neretai vadinama karališkosios šeimos jaunoji karta – princai Williamas ir Harry su savo žmonomis. Dėl didelio žinomumo Sasekso ir Kembridžo kunigaikščių šeimos neretai tampa apkalbų objektais.

Neseniai paaiškėjo, kad, norėdami likti nepastebimi, princai Williamas ir Harry rado būdą, kaip tai padaryti. Sulaukę pilnametystės ir dar keletą metų po to jie buvo susigalvoję kodinius vardus. Tokiu būdu, nepritraukdami nereikalingo dėmesio, apie juos galėjo kalbėti jų draugai, o savo santykius laikyti paslaptyje.

Taigi, kaip slapta vienas kitą vadino princai? Williamas pasirinko Steve’o vardą, o Harry visus nustebino kiek neįprastu kodiniu vardu – Spike’as (liet. spyglys). Pasirodo, tėčio ir dėdės pavyzdžiu pasekė ir mažasis princas George’as.

Pasak portalo Thesun.co.uk, viena Berkšyre šunį vedžiojusi moteris netikėtai susitiko patį princą George’ą, vaikštinėjantį su močiute Carole Middleton ir sesute Charlotte. Tiesa, nepažįstamai moteriai berniukas prisistatė visai kitokiu vardu.

„Policijos pareigūnas manęs paprašė nefotografuoti vaikų, ko ir nė nebūčiau dariusi, tačiau George’as ėmė glostyti mano šunį. Norėdama būti draugiška, užmezgiau pokalbį ir paklausiau princo, koks jo vardas, nors puikiai jį žinojau“, – sakė tapatybės atskleisti nepanorusi moteris.

Jos nuostabai, princas George’as atsakė: „Mane vadina Archie’u.“ „Jis ištarė vardą ir plačiai nusišypsojo. Nežinau, kodėl jis save taip pavadino, maži vaikai žaisdami dažnai mėgsta susigalvoti netikrus vardus. Man tai pasirodė labai miela“, – tęsė ji.

Manoma, kad vardas Archie yra naudojamas saugumo sumetimais, tačiau, kaip moteris pastebėjo, galbūt vaikas taip save pavadino norėdamas pažaisti su moterimi. Kaip manote, ar vardas Archie tiktų princui George’ui?

2019 02 03 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt