penktadienis, liepos 3 d.
Netilpusi į džinsus apkaltino gamintojus (foto)
tiesa.com

Jauna britė apkaltino tarptautinį prekybos tinklą „H&M“ neteisingu drabužių dydžių žymėjimu, mat neįtilpo į pasirinktus džinsus.

Po apsilankymo Leedse esančioje tinklo parduotuvėje studentė Ruth Clemens viešai kreipėsi į pardavėjus su skundu, kuriame teigė, kad nurodomas dydis – neteisingas.

„Įprastai aš nešioju 14 dydžio džinsus, o šįkart pasirinkau 16-ąjį. Tačiau jie man netiko. Jie nerealiai maži“, – rašė savo „Facebook“ paskyroje mergina, skundą iliustravusi nuotrauka iš persirengimo kabinos.

Ji pridūrė, kad ir kiti „H&M“ parduodami drabužiai neatitinka etiketėse nurodomų dydžių ir jai yra per maži.

„Esu įsitikinusi, jog žinote, kad jūsų parduotuvėse 16-as dydis yra maksimalus. Tai ką, aš per stora jūsų gaminamiems drabužiams?“, – klausė R. Clemens, pridūrusi, jog ji antsvorio neturi, tiesiog yra specifinio sudėjimo.

Šia žinia pasidalijusi mergina sulaukė milžiniško dėmesio socialiniuose tinkluose, dauguma pritarė, jog šio tinklo parduotuvėse informacija apie drabužių dydį yra klaidinga. R. Clemens sulaukė ir oficialios „H&M“ reakcijos: prekybininkai apgailestavo ir pažadėjo ateityje atsižvelgti į pastabas.

[3767]

2016 06 15 17:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt