šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Netylant kalboms apie skyrybas su K. Krysko S. Skambinas davė atsaką
tiesa.com
Tomo Vinickio nuotr.

Netylant kalboms apie S. Skambino ir K. Krysko šeimos krizę, pora nelinkusi atvirauti. Žurnalui „Žmonės“ S. Skambinas teigė, kad kalbos nėra tiesa ir tai tik gandai.

S. Skambinas žurnalui tvirtino, kad su žmona sukti skirtingais keliais neketina: „Nemanau, kad kas nors mūsų santykiuose pasikeis, kai ir oficialiai nuspręsime atversti naują gyvenimo puslapį. Abu toliau būsime pasinėrę į savo mėgstamas veiklas, abu toliau rūpinsimės sūnumi Majumi. Kai gražiai sutari, nesinori skubėti drastiškai elgtis.

Be to, abu esame suaugę žmonės, turime įsipareigojimų, kuriuos reikia vykdyti“, – teigė S. Skambinas. S. Skambinas sakė, kad išgyvena, jog apie santykius turi kalbėti viešai. Apie tolimesnius sprendimus pora atvirauti nežada: „Mes priimsime tokius sprendimus, kurie šiuo metu bus geriausi. Ir jų paisysime. Tik kol kas mums reikia laiko sudėlioti visus taškus ant „i“. Kiekviena istorija turi savo niuansų, paslapčių, įvairių detalių. Duokite mums laiko, ir mes susitvarkysime su tuo, kas vyksta“, – sakė S. Skambinas.

Prieš porą savaičių prasidėjus kalboms apie žinomos poros skyrybas, apie situaciją paklaustas S. Skambinas sakė, kad pora neišgyvena jokios santykių krizės. S. Skambinas ir K. Krysko susituokė 2011 m., netrukus po to jiems gimė sūnus Majus.

2019 04 26 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt