šeštadienis, gruodžio 5 d.
NHS tampa „pagirių tarnyba”
tiesa.com

Jungtinės Karalystės Sveikatos Apsaugos Sistema (NHS) virsta į nacionalinę „pagirių tarnybą”.

 Jungtinės Karalystės sveikatos departamento vadovas Simon Stevens apgailestaudamas įspėjo, jog „savanaudžiai” linksmybių mėgėjai pavertė NHS į „pagirių tarnybą” ir taip eikvoja resursus, kurie galėtų būti panaudoti gelbėti žmones, kuriems tikrai reikia pagalbos. Pasak jo, NHS itin sunkiai sunkiai susidoroja su krūviu, kuris tenka visam medicinos personalui.

Jau šį vakarą didžioji dauguma žmonių linksminsis ir vartos alkoholį palydėdami senuosius ir sutikdami naujuosius metus.

Pasak statistikos, būtent naujųjų metų pirmą dieną į ligoninę patenka daugiausiai alkoholio padauginusių ar juo apsinuodijusių žmonių.

S. Stevens įspėjo žmones: „Šiuo metų laiku, kai ligoninės ir taip perpildytos ir rūpinasi žmonėmis, kuriems pagalbos prireikė dėl itin šaltų ir pavojingų žiemiškų orų, yra daugiau negu savanaudiška padauginti alkoholio tiek, jog pagalbos prireiktų kreiptis į medikus”.

Pasak jo, švenčių metu daugiau nei trečdalis žmonių kreipiasi dėl besaikio alkoholio vartojimo sukeltų problemų. Medicinos darbuotojai tikrai nėra patenkinti jog užuot padėję rimtų problemų turintiems žmonėms, jie turi gelbėti linksmybių mėgėjus.

2016 12 31 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt