ketvirtadienis, spalio 29 d.
Niekada nesakyk niekada... naujai karjerai
tiesa.com

Nekenčiate savo darbo? Manote, kad likimo jums yra lemta kita, didi misija? Labai tikėtina, jog esate teisūs.

Ir kodėl gi ne? Kas galėtų paneigti, jog po jūsų kuklaus automechaniko ar buhalterio išvaizda neslypi kitas George‘as Clooney arba Jamie Oliveris? Juolab kad tikrai esate toks ne vienas – toli gražu. Štai tos pačios žvaigždės irgi ne iš karto atrado savo tikrąjį maršrutą, o dažnas net buvo pradėjęs eiti visiškai priešingu nei dabartinis keliu. Taigi dvejonė „kas būtų, jeigu būtų“ iki skausmo gerai pažįstama ir garsiems, talentingiems, turtingiems vyrams. Štai, įsitikinkite patys, kol svarstysite, kaip smarkiai jus vilioja naujos karjeros galimybės.

Ir karūna atitenka...

Dainininkas ir aktorius Justinas Timberlake‘as gal vis dėlto yra iš tų, kurie su esama karjera daugiau mažiau pataikė į dešimtuką. Bet ir jo biografijoje yra faktas, kurio 36-erių stiliaus ikona mieliau neprisimintų: pergalė vaikų „Misteris Amerika“ grožio konkurse. Tai nutiko 1991-aisiais ir Džastinui tebuvo dešimt. Dar kitais metais šis šviesiaplaukis garbanius tapo pirmuoju berniuku, laimėjusiu visos Amerikos žaviausio vaiko konkursą.

Obuolys nuo obels toli krenta

Holivudo komiko, muzikanto, dainininko, prodiuserio ir taip toliau Jacko Blacko abu tėvai buvo nepaprastai rimti žmonės. Jei tiksliau – aukščiausiomis kosminėmis technologijomis užsiėmę mokslininkai. Aktoriaus mama dirbo kuriant kosminį Hubble‘o teleskopą, o jo tėvas... Jackas prisiekinėja negalintis pasakyti, prie kokių tiksliai mokslinių projektų yra dirbęs Blackas vyresnysis, nes tai esą valstybės paslaptis.

Darbas tikram vyrui

Prieš tapdamas vienu brangiausiai mokamų Holivudo žvaigždžių Bradas Pittas dirbo vairuotoju. Bet jau po to, kai būsimasis sekso simbolis uždarbiaudavo persirenginėdamas meksikietiškų patiekalų greito maisto restoranų tinklo „El Pollo Loco“ talismanu – milžinišku viščiuku.

Pradžia dar nieko nereiškia

„Bridžitos Džouns kūdikio“ bei kultinio televizijos serialo „Grei anatomija“ („Grey's Anatomy“) ilgametė žvaigždė, vienas brangiausiai televizijai kainuojančių aktorių Patrickas Dempsey karjerą pradėjo kaip ant vienračio važinėjantis ir žongliruojantis klounas.

 

O galėjo tapti didmeistriu!

Aktorius, kurio ir pristatinėti nereikia, Keanu Reevesas vaikystėje žavėjosi šachmatais. Ir net lošdavo su suaugusiaisiais iš pinigų – tebūnie tik po dolerį už partiją.

Paskui būsimoji „Matricos“ žvaigždė nusprendė tapti ledo ritulininku (kanadietis vis dėlto). Komandoje Keanu gavo pravardę Siena, mat buvo puikus vartininkas.

Sporto pasaulio praradimas

Roko dinozauro, grupės „Rolling Stones“ vokalisto sero Micko Jaggerio tėvas buvo fizinio rengimo instruktorius, taigi visa berniuko vaikystė prabėgo sporto salėse bei stadionuose. Skatinamas tėvo, Mickas daugelį metų intensyviai sportavo. Tiesą sakant, sportas buvo tokia svarbi jo gyvenimo dalis, kad mokykloje būsimasis muzikos pasaulio chuliganas buvo auksinis vaikas.

Ir į sutrenktą galvą šauna genialios mintys

Legendinis Holivudo režisierius ir prodiuseris George‘as Lucasas, kelioms kino mylėtojų kartoms padovanojęs „Žvaigždžių karus“ ir Indianos Džounso nuotykius, paauglystėje buvo pametęs galvą dėl automobilių lenktynių. Gal net būtų tapęs profesionaliu lenktynininku, jei nebūtų su savo fiatu patekęs į baisią avariją. Kiurksodamas ligoninės lovoje suskaldyta kaukole ir sugipsuota koja G. Lucasas ir ėmė pamažu kurpti fantastinę istoriją apie riterius džedajus ir kosmoso platybėse klajojančias princeses...

Iš pameistrių – į žvaigždes

Senųjų itališkų komedijų veidas ir estrados balsas daugelį metų Adriano Celentano visiškai nesidomėjo muzika. Jam gerokai labiau patiko... laikrodininko darbas. Tad būdamas vos dvylikos jis pradėjo dirbti pameistriu savo dėdės laikrodžių taisykloje.

Ta sunki paauglystė

Gérardas Depardieu dar buvo visiškas pienburnis, kai susidėjo su vadinamaisiais kriminaliniais elementais. Jau tuomet nemenko sudėjimo būsimasis Prancūzijos kino grandas atrodė suaugesnis, nei buvo iš tikrųjų, tai ir draugus rinkosi vyresnius. Gérardo gauja užsiimdavo smulkiomis vagystėmis, padegimais, bet daugiausia – chuliganizmu.

Džeimsas Bondas, karstadirbys

Jos Didenybės slaptasis agentas 007 Seanas Connery dirbti pradėjo devynerių, o trylikos buvo priverstas galutinai mesti mokyklą. Sulaukęs šešioliktojo gimtadienio, garsiausias škotas šiuolaikinio kino istorijoje įstojo į karo laivyną. Tiesa, vos po trejų metų armija būsimąjį Džeimsą Bondą parsiuntė atgal į krantą – dėl skrandžio opos. Tada S. Connery nusprendė tapti... profesionaliu baldų poliruotoju ir kurį laiką net poliravo karstus.

Nuo fontano – į ringą, iš ringo – į kiną

Nepakeičiamo senųjų prancūziškų komedijų metro Jean-Paulio Belmondo tėvas buvo garsus skulptorius, o sūnus rimtai ketino sekti jo pėdomis. Bet paskui, žinoma, persigalvojo ir atsisakė meno dėl bokso.

Beje, jeigu norite savo akimis išvysti, kaip legendinis Belmondo atrodė vaikystėje, pasivaikščiokite po Paryžių ir apžiūrėkite romėniškojo stiliaus statulomis puoštus fontanus: Jean-Paulis buvo toks simpatiškas berniūkštis, kad tėvas jį naudojo kaip modelį kurdamas ne vieną „fontaninį“ amūrą.

2017 12 03 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt