ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Niujorko mados savaitėje susimušė reperės Cardi B ir Nicki Minaj
tiesa.com

Penktadienio vakarą vykusiame „Harper‘s Bazaar“ ikonoms skirtame vakarėlyje visų dėmesį patraukė ne raudonuoju kilimu žengiančios žvaigždės, bet peštynės. Kumščius viena į kitą paleido žinomos atlikėjos Nicki Minaj ir Cardi B.

Kaip teigia portalas Eonline.com, Cardi B užsipuolė N. Minaj, metė į ją raudoną aukštakulnį batelį ir didžiulės apsaugos darbuotojų palydos buvo išvesta iš vakarėlio. Būtent tada fotografams pavyko užfiksuoti virš Cardi B akies atsiradusį guzą.

„Viskas įvyko labai greitai! Išgirdau riksmą, visi atpažino Cardi B balsą. Žmonės ėmė trauktis iš kelio, o kiti išsitraukę mobiliuosius telefonus viską filmavo. Nicki buvo apsupta gausaus būrio apsaugos darbuotojų ir net nepažvelgė į ją. Staiga pamatai skraidančius batus ir iš vakarėlio išlydimą Cardi“, – pasakojo liudininkas.

[TW=https://twitter.com/IamAkademiks/status/1038276551136047104]

Nors skirtingi užsienio naujienų portalai pateikia kitokias peštynių priežasties versijas, portalas Eonline.com rašo, kad Cardi B įsiuto išgirdusi Nicki komentarą apie jos dukrą Kulture Kiari.

Incidento metu Cardi B susiplėšė suknelę ir neteko kelių priauginamų plaukų sruogų. Tą patį vakarą šiuo metu populiarumo laiptais kilti nenustojanti Cardi B instagrame paviešino pranešimą, kuriame rašė: „Į daug ką nekreipiu dėmesio! Leidžiu tau peikti mane, meluoti apie mane. Negražiai elgeisi ir su kitais šios industrijos menininkais, sakei jiems, kad, jei jie dirbs su manimi, tu su jais nebebendradarbiausi. Leidžiu tau kalbėti apie mane. Bet, kai į tai įpainioji mano vaiką, komentuoji mane kaip mamą, mano sugebėjimus pasirūpinti dukra, netenku kantrybės!! Per daug sunkiai dirbau ir per toli nuėjau, kad leisčiau kam nors kenkti mano sėkmei!!!“

[TW=https://twitter.com/IamAkademiks/status/1038267826451013633]

[TW=https://twitter.com/IamAkademiks/status/1038280664288845824]

Ilgai netylėjo ir pati N. Minaj. Savo radijo laidoje ji sakė: „Tai, ką teko patirti tą vakarą, buvo siaubinga ir gėdinga, juk renginyje dalyvavo tiek daug svarbių žmonių. Niekada to nepamiršiu. Buvo baisu. Tada nejaučiau pareigos ginti save. Tai nėra juokinga, ir tai tikrai nesusiję su užpuolimu! Šiai moteriai reikalinga pagalba! Ši moteris dabar yra pačioje savo karjeros viršūnėje, o ji mėto batus? Niekada nekomentuočiau kieno nors vaiko, man nerūpi ir kitų žmonių auklėjimo metodai. Noriu, kad visas pasaulis žinotų, kad Onika Tanya Maraj (past. tikrasis Nicki Minaj vardas) niekada blogai nekalbėjo, nekalba ir nekalbės apie kieno nors vaikus. Nesu klounas.“

Niujorko mados savaitės metu surengtame vakarėlyje įvykusios garsių moterų peštynės išgąsdino ir pačius šventėje dirbusius žmones. Vienas jų portalui Eonline.com pasakojo, kad ikonų vakarėlis turėjo būti pats šventiškiausias, laukiamiausias ir labiausiai išskirtinis renginys, tačiau šis konfliktas užgožė sunkų kelis mėnesius trukusį darbą.

Atrodo, kad ši tarp dviejų reperių įsiplieskusi ugnis dar negreit bus užgesinta.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 09 11 08:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt