šeštadienis, sausio 23 d.
Norvegų muzikantas O. Alendalas kartu su prodiuseriu V. Vaičiuliu išleido naują dainą: vaizdo klipas nufilmuotas Vilniuje
Alfa.lt

Norvegų muzikantas „Cyragon“, kuris daug metų gyveno Vilniuje, šiandien išleidžia naują dainą „Hey love“ - indie-roko baladę apie ilgesį, jausmą, kurį daugelis jaučia šiais sudėtingais metais.

„Hey love yra asmeniška daina apie ilgesį žmogaus, kuris yra toli. Daina apie norą susitikti, būti kartu. Tai turbūt jausmas, kurį daugelis išgyvename šiais metais. Artėja Kalėdos, todėl ilgesio jausmas turėtų dar sustiprėti, ypač tiems, kurie šventes sutiks vieni“, - pasakojo dainos autorius.

Tai yra ketvirtoji muzikanto Oysteino Alendalo („Cyragon“) daina. 

„Dažniausiai savo kūriniuose perteikiu kažkokią žinutę. Istorija geriausiai pasakojama su garsu arba su vaizdu, todėl aš labai norėjau sukurti vaizdo klipą, kad melancholija jame jaustųsi dar labiau“, - pridūrė O. Alendalo.

Dainos žodžius ir melodiją parašė O. Alendalas, kuris pirmą kartą ir sudainavo. Dainą prodiusavo Ryanas Jones'as iš Liverpulio, prie dainos kūrimo prisidėjo ir vilnietis Vitas Vaičiulis.

„Jaučiuosi labai dėkingas, kad galėjau dirbti su profesionalais ir tokiais talentingais žmonėmis, kaip Ryanas ir Vitas. Ryanas visada supranta, ką noriu perduoti klausytojui, o Vitas Lietuvoje yra laimėjęs kelis apdovanojimus ir yra prisidėjęs prie grupių “Daddy was a milkman" ir „Electronic“ sėkmės", - pasakojo muzikantas.

„Vaizdo klipą praėjusiais metais filmavome Vilniuje. Šį miestą laikau savo antraisiais namais ir esu labai laimingas, kad gavau progą ten filmuoti. Nuostabi vieta, kurioje susipažinau su artimiausiais savo draugais, tarp jų ir Vitu. Ši daina skirta jiems visiems, šiais metais jų labai pasiilgau, o keliauti ir susitikti negalėjome“, - pridūrė O. Alendalo.

2020 12 04 17:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt