penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Nugaišo filme vaidinęs garsusis katinas Bobas
Alfa.lt

„Gatvės katinas vardu Bobas“ nugaišo sulaukęs 14 metų, skelbia Theguardian. Jo šeimininkas Jamesas Bowenas sakė, kad šis katinas išgelbėjo jo gyvybę, kai vyras kovojo su priklausomybėmis.

Katinas įkvėpė seriją knygų ir filmą „A Street Cat Named Bob“ („Gatvės katinas vardu Bobas“). Gyvūnas nugaišo būdamas 14 metų amžiaus.

Jamesas sutiko Bobą 2007 metais, kai kovojo su narkotikų priklausomybe. Vyras rado sužeistą katiną ir nusprendė juo rūpintis.

Jis rūpinosi šiuo katinu, kuris dažnai dėvėdavo šaliką. Jiedu buvo pastebimi autobuse Londono gatvėse.

Bowenas parašė knygą apie judviejų draugystę pavadinimu A Street Cat Named Bob, kuri labai išpopuliarėjo ir 2016 metais tapo filmu. Filme vaidino garsusis katinas, jis turėjo 6 dublerius.

Knygos autorius teigė, kad katinas išgelbėjo jo gyvybę. 

Jis sakė: „Tai labai paprasta. Katinas suteikė man daugiau nei draugystę. Su juo aš radau kryptį ir tikslą, kurio man trūko“.

Vyras pasakojo, kad sėkmė, kurią atrado kartu, buvo stebuklinga: „Katinas sutiko begalę žmonių, palietė milijonus gyvybių. Niekada nebuvo tokio katino kaip jis ir niekada nebus. Aš jaučiuosi lyg šviesa būtų dingusi mano gyvenime. Aš niekada jo nepamiršiu", - sakė Jamesas.

He will live in our hearts - always. RIP Bob. pic.twitter.com/3ugo07vvKR

— StreetCat Bob (@StreetCatBob) June 16, 2020
2020 06 17 10:57
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt