antradienis, sausio 19 d.
Nuolaidos ir akcijos: klientai patys spręs, ką atpiginti
tiesa.com

Vienu iš geriausiu laikomas Jungtinės Karalystės (JK) prekybos tinklas „Waitrose” paskelbė planuojantis įvesti niekur iki šiol nematytą naujovę. Kaip pranešė naujienų portalas independent.co.uk, parduotuvė žada visiškai pakeisti iki šiol veikusią visiems prekybos centrams priimtą akcijų ir nuolaidų sistemą.

Nuo šiol kiekvienas iš 4 mln. „Waitrose” parduotuvių lojalumo kortelių savininkų galės pats nuspręsti ir išsirinkti 10 produktų, kuriem visada bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Pasirinkti bus galima iš beveik tūkstančio skirtingų produktų, tarp jų tokių kasdienių prekių, kaip sausi pusryčiai, kiaušiniai, sausainiai ar tualetinis popierius.

Tuo tarpu išrankesni klientai galės pasirinkti nuolaidas tokiems mėgtamiems produktams, kaip Parmos kumpis, suši ar mocarela.

„Paprastai parduotuvių klientai gauna pasiūlymus, kurie yra finansiškai naudingi prekybos centrams, todėl jie visiškai neturi pasirinkimo. Tai pirma pasaulyje tokio tipo nuolaidų sistema. Ją pristatydami labai rizikuojame, nes kompanijai tai atsieis tikrai brangiai. Tačiau tikimės, kad mūsų lojalūs klientai įvertins pastangas bei sulauksime naujų”, - aiškino parduotuvės vykdomasis direktorius Markas Price’as.

2015 06 18 11:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt