šeštadienis, gruodžio 4 d.
Nuomonės formuotojų parduotuvių metinės pardavimų pajamos viršija milijoną eurų
Alfa.lt
Fotobankas
Edgaras Eidėjus su Natalija Bunke, Viktorija Siegel, Mindaugas ir Simona Lipniai

Nuomonės formuotojai, supratę, kokią didelę įtaką pardavimams daro jų reklamuojamos prekės, atrado naują verslo nišą – elektronines ir fizines savo vardo parduotuves. Portalas Alfa.lt remdamasis Rekvizitai.lt pateikta informacija atliko analizę, kurios žinomos moters metinės pardavimų pajamos yra didžiausios, kiek turi apdraustų darbuotojų ir koks jų atlyginimas.

Pagal Rekvizitai.lt pateiktą informaciją nuomonės formuotoja Viktorija Siegel yra mažosios bendrijos „Shopbysiegel.com“ direktorė ir vadovė, kuriai priklauso du automobiliai, dirba dvylika apdraustų darbuotojų, kurių vidutinis atlyginimas siekia 1554,23 euro. Mažosios bendrijos 2020 m. grynasis pelnas buvo 205 781 euras, o tų pačių metų pardavimų pajamos siekė net 1 377 891 eurą. Veiklos sritis: kosmetika, parfumerija, apranga, drabužiai, higienos reikmenys, interneto parduotuvės. Didžiausias darbuotojų prieaugis įvyko 2021 m. balandžio mėnesį, kai buvo įdarbinti penki nauji darbuotojai, toliau jų prieaugis kilo nuosekliai.

Tiesa, daug atsiliepimų tinklalapyje Rekvizitai.lt apie parduodamas prekes yra neigiami.

„Galiu tik patvirtinti, kad prekiauja nekokybiškomis prekėmis. Instagrame paklausiau, kas kvepalų gamintojas, nes nėra info, o norisi žinoti, kad kokybiška, – užblokavo“, „Ką pirkau, viskas nepasiteisinę, kreivai užklijuotos etiketės, kažkas ne taip. Merginos, šita influencerė yra ne kas kitas, o aferistė! Neleiskime jai klestėti už mūsų pinigus“, – rašė pasipiktinusios klientės.

Trynukų mama, nuomonės formuotoja Simona Lipnė kartu su vyru Mindaugu Lipnium prieš pusantrų metų atidarė mažąją bendriją pavadinimu „SIMITRI“, kurios direktorė yra ji. Įmonei priklauso vienas automobilis, dirba keturiolika apdraustų darbuotojų, kurių vidutinis atlyginimas yra 1073,96 euro. Mažosios bendrijos pelnas 2020 m. buvo 93 880 eurų, o pardavimai siekė 1 374 334 eurus. Didžiausias darbuotojų prieaugis įvyko 2020 m. lapkričio mėnesį, kai buvo priimti keturi nauji darbuotojai.

Svarbu paminėti, kad daug atsiliepimų puslapyje Rekvizitai.lt nėra, tačiau klientai puikiai vertina bendravimą ir prekių kokybę.

Atlikėjos Natalijos Bunkės uždarosios akcinės bendrovės „POP Diva“ direktorius – Edgaras Eidėjus. Bendrovei priklauso vienas automobilis, dirba septyni apdrausti darbuotojai, kurių vidutinis atlyginimas yra 1392,56 euro. Bendrijos, kurios veiklos sritis yra renginių organizavimas ir pardavimai, 2020 m. pardavimų pajamos siekė 265 851 eurą, o grynasis pelnas buvo 100 872 eurai. Taip pat įmonė yra įtrauka į VMI sąrašą, kuriai yra taikomos mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.

Deja, atsiliepimų apie šią N. Bunkės UAB „POP Diva“ tinklalapyje Rekvizitai.lt nėra.

2021 11 13 00:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt