sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Nuostabioji karalienė: kai Balmoral turistai jos nepažino, ši jiems iškrėtė pokštą
tiesa.com
facebook nuotrauka

Grupelė turistų Balmoral susitiko su karaliene, kai ji nusprendė išeiti ramiam pasivaikščiojimui po Škotijos rezidencijos žemes.

Turistai, susidūrę su karaliene jos nepažino - na, o ramybės norėjusi monarchė nusprendė nenorinti jiems išsiduoti.  

Karalienė buvo apsirengusi paprastais, blausių spalvų rūbais, prisidengusi galvą skarele - taip rengtis ji mėgsta, kai nori nekliudoma kur pasivaikščioti.  

Vienas buvusių karalienės apsaugos darbuotojų prasitarė, kad kai tik gali, 93 metų amžiaus Didžiosios Britanijos monarchė mėgsta nebūti atpažinta.  

Richardas Griffinas pasakoja, kad besivaikščiodama karalienė susidūrė su grupe turistų iš Amerikos.   Pasak jo, tai buvo būtent toks pasivaikščiojimas, kai karalienė norėjo ramiai pasivaikščioti be nuolat ją sekančių praeivių žvilgsnių, tad ji nutarė šios turistų klaidos netaisyti.  

Taigi Jie tiesiog ėjo kartu su turistais, kurie jos klausinėjo, ar ji - vietinė, o karalienė jiems pasakė, kad netoliese turi namą.  

Jie jos paklausė ir ar ji buvo kada nors sutikusi karalienę, o ši šelmiškai Jiems atsakė, kad ne, tačiau parodė pirštu į Richardą Griffiną ir tarė, kad šis policininkas ją sutikęs buvo.  

Richardas, karalienės apsaugoje dirbęs sakė, kad turistai po kurio laiko nuėjo savais keliais, taip niekada ir nesupratę, su kuo ką tik turėjo malonų, nerūpestingą pokalbį.

2019 09 01 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt