sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Nusikaltėlis per rankos atstumą buvo prisiartinęs prie Kembridžo kunigaikščių vaikų
tiesa.com
Instagram.com

Buvusiam nusikaltėliui pavyko prasmukti pro apsaugą ir patekti į Kensingtono rūmus, kur jis buvo per rankos atstumą nuo princų George’o ir Louiso bei princesės Charlotte, skelbia užsienio žiniasklaida.

Buvęs kalinys, dabar dirbantis baldų įmonėje, Darrenas Benjaminas už grotų praleido septynerius metus. Jis buvo nuteistas už niekuo dėto vyro kankinimą jam ant nugaros pilant verdantį vandenį. Vėliau vyriškis savo bičiuliams gyrėsi, kad jam pavyko taip arti prieiti prie Kembridžo kunigaikščių Williamo ir Kate atžalų.

„Jo draugai buvo šokiruoti, kad, žinant apie jo praeitį, jam pavyko patekti į rūmus ir prisiartinti prie karališkosios šeimos narių“, – „The Sun“ sakė šaltinis ir pridūrė, kad D. Benjaminas princą George’ą apibūdino kaip labai malonų vaiką.

Bulvarinis laikraštis tikino apie šią spragą apsaugoje pranešė Bakingamo rūmams. Netrukus buvo pradėtas tyrimas. Apsaugos įmonė taip pat ėmėsi atitinkamų priemonių.

„Tai vienas iš potencialiai mirtinų apsaugos klaidų, kuri negali pasikartoti. Darrenas yra pavojingas nusikaltėlis, kuris buvo nuteistas už žiauriausius kankinimus. Baisu, nes jis gyrėsi bičiuliams apie tai, kaip arti jam pavyko prieiti prie mūsų būsimo karaliaus ir kitų Kembridžo (kunigaikščių – red. past.) vaikų“, – tęsė šaltinis.

Skelbiama, kad tuo metu George’as, Charlotte ir Louisas buvo su aukle. Po šio įvykio princas Williamas ir Kate yra labai susirūpinę.

„Princas Williamas tiki, kad nusikaltėliams privalo būti suteiktas antras šansas įvykdžius bausmes, tačiau tikina, kad šiuo metu taikomos apsaugos programos nėra pakankamai stiprios. Labai svarbu žinoti, kas lankosi rūmuose“, – tęsė šaltinis.

Incidentas įvyko liepos 14 d., kai D. Benjaminas į rūmų teritoriją atvairavo baldų prikrautą sunkvežimį. Jis dirba privačioje baldų įmonėje.

D. Benjaminas įkalintas buvo 2008-aisiais. Paaiškėjo, kad jis buvo vienas keturių kaukėtų vyrų, kankinusių ir surišusių niekuo dėtą vyrą, siekiant išgauti informacijos apie „BMW Z4“ modelio automobilį.

2019 07 30 05:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt