ketvirtadienis, liepos 9 d.
Nuskambėjo pirmoji būsimosios premjerės kalba
tiesa.com

Netrukus po to, kai pirmadienio rytą Andrea Leadsom paskelbė apie savo pasitraukimą iš tolimesnių kandidatų dėl šalies vadovo posto, o dabartinis ministras pirmininkas Davidas Cameronas paskelbė, kad oficialų atsistadydinimą Karalienei pateiks jau šį trečiadienį, naujoji šalies ir koncervatorių partijos lyderė pasakė pirmąją kalbą.

Nuo trečiadienio tapsianti naująja Didžiosios Britanijos vadove, Theresa May priešais Parlamenta pirmadienio vakare pasakė savo pirmąją kalbą, kurios metu nubrėžė gaires tolimesniam vadovavimui.

Pirmiausia politikė teigė, kad labai džiaugiasi ir vertina tai, jog buvo išrinkta konservatorių partijos lydere bei būsima šalies vadove.

T. May taip pat padėkojo rinkimų kampanijos kolegoms bei kandidatams, o šiandien pasitraukusiai A. Leadsom išreiškė ypatingą padėką už politikės orumą.

Būsima premjerė pabrėžė, kad kaip ir trumpos rinkiminės kampanijos metu, ateityje planuoja daugiausiai dėmesio skirti trims dalykams: sėkmingam pasitraukimui iš Europos Sąjungos, šalies suvienijimui ir geresnei Britanijos ateičiai.

„Pirmiausiai mūsų šaliai reikia stipraus ir užtikrinto vadovavimo, kuris padės išsikapanoti iš politiškai ir ekonomiškai sudėtingo meto. Kartu turėsime sukurti naują Britanijos vaidmenį pasaulyje”, - pirmosios kalbos metu sakė T. May.

D. Cameronas: Theresa May premjere taps trečiadienį

Andrea Leadsom traukiasi

2016 07 11 18:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt