penktadienis, rugsėjo 25 d.
Nuteistos moterys, leidusios savo šuniui suėsti gyvą kaimyną
tiesa.com

Dvi moterys nuteistos 12 mėnesių kalėjimo dėl kaimyno mirties, kurį, tiesiogine prasme, gyvą suėdė jų badu marintas kovinės veislės šuo, skelbė independent.co.uk.

 Liverpoolio teismas išgirdo, kad į pensiją išėjęs 79-erių ligoninės darbuotojas Cliffordas Clarkas buvo sudrąskytas iki mirties savo paties namuose. Gamindamas vakarienę vyras paliko atviras virtuvės duris, pro kurias įlėkė kaimynų Canario cross veislės mišrūnas ir jį puolė.

Atvykus policijai įsisiautėjęs šuo buvo nušautas. 45 valandas negavęs maisto gyvūnas ėdė viską, ką rado: polietileno maišelius, plastikinius indus, cigarečių nuorūkas ir gėrė nešvarų vandenį. Nuteistos 29-erių Della Woods ir 30-ies Hayley Sulley negalėjo paaiškinti, kodėl beveik dvi paras nemaitino gyvūno. Išeidamos į svečius, moterys paliko tris savo augintinius neuždariusios durų.

Aukos kaimynė portalui independent.co.uk pasakojo, kad atakos metu šuo buvo įsiutęs, jam iš burnos dribo putos. „Cliffordas šaukė šuniui, kad jis pasitrauktų, girdėjau, kaip šaukė, bet šuo neklausė“, - kalbėjo šoko ištikta kaimynė. Puldamas vyrą šuo visiškai nuplėšė ir jam dar gyvam esant suėdė vieną jo ranką, o kitą atvykus policijai buvo apgraužęs ir beveik nutraukęs.

Atvykę policininkai šovė į šunį, tačiau šis, perskrostas kulkų, kėlėsi ir iš naujo puolė ant aukos, kando į šautuvo vamzdį. „Tai buvo baisiausias dalykas, kurį kada nors teko matyti“, - kalbėjo įvykyje dalyvavęs pareigūnas.

Moterims teismas uždraudė kada nors gyvenime auginti gyvūnus, nes jų nesugebėjimas prižiūrėti šuns kainavo apsiginti negalinčio žmogaus gyvybę. Šios veislės šunį būtina gausiai maitinti ir drauge su juo sportuoti bei aktyviai žaisti norint suvaldyti jo instinktus. To nedarydamos nuteistosios privertė naminį gyvūną virsti įsišėlusiu nesuvaldomu ir labai galingu žvėrimi.

2014 06 04 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt