trečiadienis, sausio 27 d.
O. Pikul-Jasaitienė: „Mūsų jausmai vis dar labai karšti“
tiesa.com

Viena ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio moterų, dainininkė ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė šiandien gyvena, kaip pati sako, savo svajonėje.

Energinga ir visada veikli O. Pikul-Jasaitienė prieš 10 metų pradėjusi savo muzikinę karjerą, populiarumu nesiskundžia ir šiandien. Atvirais sceniniais drabužiais ir gundančiomis kūno formomis sudrebinusi pramogų pasaulį dainininkė pasakoja, kad scena yra jos didysis hobis.

„Mums buvo labai paprasta ir lengva įsiveržti ir būti pastebėtoms. Mes buvom pirmosios taip drąsiai ir naglai įnešusios į sceną pakankamai atvirą įvaizdį. Dabar jau tuo nenustebinsi“, – apie „Olialia“ projektą pasakoja O. Pikul-Jasaitienė.

Drąsiu ir seksualiu įvaizdžiu išgarsėjusiai atlikėjai neišvengiamai tenka susidurti su skirtingu visuomenės vertinimu. O. Pikul-Jasaitienė tikina, kad per tiek metų išmoko atsirinkti, kieno nuomonė yra svarbi. „Aš neskaitau, ten yra šiukšlės“, – apie bjaurius komentarus internete kalba žinoma moteris.

Daug veiklų turinti moteris atskleidžia, kad šeima jai – pirmoje vietoje. O. Pikul-Jasaitienė prisipažino, kad mylimasis labai gerai išmoko tvarkytis su jos nelengvu charakteriu. „Vyras paskutiniu metu moka labai gražiai nugesinti viską“, – apie įveiktas krizes atvirauja krepšininko žmona.

„Manau, normalu kartais vienas kito šiek tiek pavydėti, pasijaudinti kažkokiais momentais, papurkštauti. Bet tai juk nėra blogai. Tai net įrodo, kad tarp mūsų viskas yra tvarkoje ir kad tie jausmai – labai geri ir dar karšti vienas kitam. O be jų gi nebūtų nei santuokos, nei vaikučio, nei šitiek metų kartu“ , – apie gyvenimiškas situacijas pasakoja žavi šviesiaplaukė.

Kokias svarbiausias gyvenimo pamokas išmoko O. Pikul-Jasaitienė? Kokia dainininkės sėkmingos santuokos paslaptis? Apie visa tai ir dar daugiau – gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

2017 11 05 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt