šeštadienis, liepos 4 d.
O.Pikul-Jasaitienė pirmą kartą prakalbo po susitaikymo su vyru Simu
tiesa.com
tv3

Ugningosios Oksanos Pikul-Jasaitienės populiarumas neblėsta jau daugiau kaip dešimtmetį. Tačiau viešumas turi savo kainą ir neseniai plačiai žiniasklaidoje nuskambėjusi jos ir vyro krepšininko Simo Jasaičio santykių drama nemenkai paveikė žinomą moterį. Ilgai vengusi atvirauti apie asmeninio gyvenimo detales šiandien TV3 televizijos gyvenimo būdo „Raudonas kilimas“ žiūrovams ji sutiko ne tik atverti savo namų duris, bet ir itin atvirai prabilti apie patirtus išbandymus ir gyvenimą po jų.

Prieš kelis mėnesius plačiai žiniasklaidoje nuskambėjusi Oksanos Pikul ir jos vyro Simo Jasaičio santykių drama buvo vienas sunkiausių išbandytų Oksanos gyvenime. Tačiau šiandien laidai „Raudonas kilimas“ moteris savo namų duris atvėrė pasipuošusi plačia šypsena ir tikina, kad 2019 metus pradėjo būdama laiminga, rami ir itin savimi patenkinta.

„Nebūna namų be dūmų ir daugelis šeimų patiria vienokių ar kitokių sunkumų. Pas mus jie buvo pakankamai stiprūs dėl viešumo, tačiau tai kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“, - laidoje „Raudonas kilimas“ pasakos žinoma moteris. Atsidūrus ant skyrybų slenksčio nepalūžti sunku, tačiau Oksana stiprybės šaltiniu tapo sūnus, mama ir artimiausi draugai, kurie nenusisuko dėl visuomenėje sklandančių gandų ir apkalbų. „Per šį laiką žmonės labai stipriai atsisijojo. Kuomet esi laimingas ir sėkmingas, tave supa daug žmonių, bet kuomet tau yra sunku, lieka tik patys artimiausi, kuriems rūpi tu, o ne tavo įvaizdis visuomenėje“, - apie gyvenimo vingius kaip niekad atvirai kalbės O. Pikul

. Populiarumas, anot vienos žinomiausių Lietuvos moterų, turi ne tik savų privalumą, bet ir savo kainą, tačiau per daugelį viešumo metų Oksana tikina išmokusi nebereaguoti į komentarus ir užtikrintai eiti savo keliu. „Labai dažnai spauda pakiša koją pildama žibalą į ugnį, todėl nuo šiol kaip norėsiu, taip gyvensiu. Norėsiu gyvensiu, norėsiu skirsiuosi. Kaip norėsiu, taip elgsiuosi, bet apie tai žinos tik tai mano artimieji ir aš“, - laidoje „Raudonas kilimas“ kalbės Oksana. Nepaisant visų patirtų išgyvenimų, skandalų ir apkalbų, Oksana tikina, jog šiandien yra laiminga, bet pripažįsta – jos gyvenimas iš tiesų dažnai primena televizijos serialą.

„Aš kartais žvilgteliu į tą ramų, standartinį kitų žmonių gyvenimą ir suprantu, kad tai yra absoliučiai ne man. Man kaip oro reikia aštresnės emocijos, veiksmo, kuris mane motyvuotų, stimuliuotų eiti į priekį“, - teigs Oksana. Kur žinoma moteris ieškojo stiprybės, kuomet gyvenimas, rodės, slydo iš po kojų? Su kokiais išbandymais teko jai susidoroti, kai visa Lietuva narstė jos asmeninį gyvenimą po kaulelį? Kokia Oksanos viešumo kaina? Atsakymai į visus klausimus – jau šį vakarą itin atvirame Oksanos Pikul-Jasaitienės pasakojime tik gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“, 18 val. per žiūrimiausią TV3 televiziją. Penktąjį sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus.

Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų. „Raudonas kilimas“ – sekmadieniais, 18 val. per TV3!

2019 01 13 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt