antradienis, birželio 15 d.
Oficialiai skiriasi I. Zasimauskaitė ir M. Kiltinavičius: teismą pasiekė skyrybų prašymas
Alfa.lt

Oficialiai skiriasi dainininkė Ieva Zasimauskaitė ir Kėdainių „Nevėžio“ vyr. treneris Marius Kiltinavičius. Skyrybų prašymas jau pasiekė Kauno apylinkės teismą.

Pranešama, kad sutuoktiniai skiriasi bendru sutarimu. 

Žinią apie skyrybas I. Zasimauskaitė žiniasklaidai patvirtino šių metų vasario mėnesį. „Marius – nuostabus žmogus, gal vieną dieną apsikabinsime kaip draugai. Po devynerių bendro gyvenimo metų tai nebuvo lengva abiem. Niekam nelinkiu skyrybų, nes santuoka, šeima man – didelės vertybės. Šiam žingsniui ryžausi tik išbandžiusi visas įmanomas galimybes likti kartu. Mėginome ne vieną sykį, bet mūsų atveju tiesiog nepavyko“, – tuomet žurnalui „Ji“ teigė žinoma moteris.

Alfa.lt primena, kad praėjusių metų gruodį I. Zasimauskaitė prakalbo apie santuokos krizę. Tuo metu Ieva atviravo, kad jie su Mariumi gyvena atskirai, tačiau oficialaus skyrybų proceso dar nėra pradėję.

„Kai pats gydaisi žaizdas, dar nelabai gali suprasti, kas vyksta, nelabai gali atsiverti ir kitiems. Man skambina, sako – girdėjom, kad padavėt skyrybų dokumentus. Sakau, kad ne, nepadavėm. Šiuo metu gyvenam atskirai, bet nesame padavę jokių oficialių dokumentų. Nežinau, kaip bus“, – pasakojo I. Zasimauskaitė.

2020 07 09 10:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt