pirmadienis, kovo 1 d.
Oficialu: Mindaugo Kuzminsko ir Eglės Andreikaitės skyrybų byla pasiekė teismą
tiesa.com

Neseniai į viešumą iškilusios krepšininko Mindaugo Kuzminsko ir šokėjos Eglės Andeikaitės skyrybos tapo oficialiomis. Pora santykius turės išsiaiškinti teisme, kur vyks uždari posėdžiai.

Garsaus krepšininko advokatas Mindaugas Kukaitis teigė, kad viskas iš tiesų tapo oficialu ir poros skyrybų byla jau teisme.

„Teismo nutartis tokia, kad byla neviešinama. Mano klientas taip pat norėtų gerbti tą privatumą ir susilaikyti nuo komentarų“, – sakė teisininkas.

Pašnekovas sakė, kad M. Kuzminskas norėtų savo skyrybų klausimą išspręsti už uždarų durų ir laikantis pagarbos vienas kitam.

Primename, kad 2017-ųjų liepos 6-ąją, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas susituokė su baleto šokėja Egle Andreikaite.

Deja, jųdviejų santuokai nebuvo lemta tęstis. Neilgai trukus pasigirdo kalbų, kad pora skiriasi, tačiau pats sportininkas ir jo žmona žinios netvirtino iki pat 2018-ųjų spalio pabaigos.

„Kadangi gandai sklando jau ilgai ir anksčiau ar vėliau tai bus oficialu, noriu pranešt, kad mes su Egle skiriamės. Labai daug gražių akimirkų kartu, daug išmokta ir praeita, už ką galiu tik padėkoti ir palinkėti sėkmės. Gaila, kad per vėlai pamatėme ir supratome, kad vienas iš mūsų nori bandyti daryti savo karjerą, o aš norėjau šeimos ir vaikų. Deja, norai ne visada sutampa. Stengiausi viską išsaugoti, o dabar belieka tikėtis, kad besukant skirtingais keliais nugalės sveikas protas, niekas nesieks asmeninės naudos ar pykčių ir ateityje surasime savo laimes.", - socialiniuose tinkluose rašė M. Kuzminskas.

Toks vyro įrašas papiktino E. Andreikaitę, kuri papasakojo visai kitą skyrybų priežastį:

E. Andreikaitė atskleidė daugiau detalių apie žlugusią santuoką su M. Kuzminsku

2018 10 30 11:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt