trečiadienis, rugsėjo 23 d.
OG Version ir K. Meschino įsigijo pirmuosius bendrus namus
Alfa.lt

Neseniai pranešusi apie nėštumą influencerė Karolina Meschino trečiadienį paskelbė dar vieną džiugią naujieną - žinoma mergina su mylimuoju Dominyku Ježeriu-OG Version įsigijo nuosavą butą.

Žinią apie permainas K. Meschino pranešė instagrame. 

„Šiandien yra viena ypatingiausių dienų mūsų su Dominyku gyvenimuose ir, manau, niekada jos nepamiršime, nes šiandien oficialiai įsigijome pirmąjį mūsų butą. Svajonės tikrai pildosi, kai labai, labai nori ir daug dirbi, mes tik ką sau tai įrodėme. 

Laukia dar ilgas kelias iki kol įsirengsime ir įsikelsime, kol kas planuojame iki Kalėdų spėti tai padaryti, bet esame be galo laimingi, kad dirbame su nerealia komanda, kuri mums padeda. Dalinsiuosi ne tik įsirenginėjimo procesu, bet ir informacija apie rajoną, pastatą, kuriame gyvensime ir kaiminystę“, – soc. tinkle džiaugėsi žinoma mergina.

View this post on Instagram

Šiandien yra viena ypatingiausių dienų mūsų su Dominyku @ogversion gyvenimuose ir manau niekada jos nepamiršime, neeeees šiandien oficialiai įsigijome pirmąji mūsų butą ????♥️♥️♥️????????????????✨ svajonės tikrai pildosi kai labai labai nori ir daug dirbi, mes tik ką sau tai įrodėme ???? laukia dar ilgas kelias iki kol įsirengsime ir įsikelsime, kolkas planuojame iki Kalėdų spėti tai padaryti, bet esame be galo laimingi kad dirbame su nerealia komanda kuri mums padeda ( @jpinteriorhouse )♥️ Dalinsiuos ne tik įsirenginėjimo procesu, bet ir informacija apie rajoną, pastatą kuriame gyvensime ir kaiminystę ???? esame puikiose rankose! Ačiū nekilnojamo turto plėtotojams “Prodo” ????????✨ esam super super super hepi ????????♥️ #newhome

A post shared by KAROLINA MESCHINO ???????????????????????? (@karolinameschino) on

Apžiūrėti naujo būsto atvyko ir Karolinos šeima - tėtis, mama ir brolis. Atšvęsdami gyvenimo pokyčius, šeima iššovė šampano butelį, ant kurio kamštelio užrašė „pirmi namai“.

Primename, kad garsi influencerė apie nėštumą pranešė instagrame. 

2020 08 27 13:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt