sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Orai Anglijoje: potvyniai ir audra prasidės jau rytoj
tiesa.com

Kai kuriuose Jungtinės Karalystės regionuose prognozuojami stiprūs potvyniai. Sinoptikai įspėja, kad per keletą valandų gali iškristi daugiau nei 10 cm. lietaus. Vėjo stiprumas sieks iki 80 mylių per valandą.

Savaitgalį prasidėjęs pavasarinis atlydis įvyks pučiant stipriam vėjui. Tai padidina potvynių miestuose tikimybę. Sinoptikai pranešė, kad itin daug kritulių iškris vasario 18-osios vakaro. „The Weather Network“ orų pranešėjas Chrisas Burtonas portalui express.co.uk patvirtino šias prognozes.

„Kai toks kritulių kiekis susimaišys su tirpstančiu sniegu, savaitės viduryje iškils didelė potvynių rizika. Daugiau šalčio atslinks penktadienį bei savaitgalį. Šiaurinėse šalies dalyse savaitgalį gresia šlapdriba ir sniegas“, - sinoptiką citavo portalas.

Meteorologai tikina, kad šį mėnesį orai dar pametės staigmenų. „Ketvirtadienį per visą Didžiąją Britaniją nusiris tamsūs audros debesys. Lietaus iškris bene visoje centrinėje ir pietinėje šalies dalyje. Šiaurės vakarų aukštumose žadamas kiek silpnesnis lietus, vietomis – sniegas.“, - kalbėjo sinoptikas Leonas Brownas.

Dėl chaotiškų paskutinių mėnesių orų sinoptikai kaltina Atlantines audras. Šį mėnesį vietomis prasideda pavasarinis atlydis, tad žemėje susikaupęs vanduo kyla į paviršių, o dėl jo pakyla ir telkinių vanduo, bet kada galintis išsiveržti per krantus.

2015 02 17 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt