ketvirtadienis, liepos 9 d.
Oro uostai švelnina draudimus
tiesa.com

Didžiosios Britanijos oro uostai jau ateinančiais metais ketina sušvelninti apribojimus dėl gėrimų, šampūnų, kvepalų ir kitokių skysčių įsinešimo į lėktuvą. Bet galutinai tokio draudimo neliks tik 2013 metų balandžio gale, rašo „The Guardian“.

Griežtos taisyklės dėl skysčių kaskart sukelia keleivių nepasitenkinimą, be to, išvykimo salėse susidaro krūvos butelių su gėrimais bei kosmetikos priemoniųtūtelių. Pavyzdžiui, Hitrou oro uoste kasmet konfiskuojama apie 2 tūkst. tonų skysčių.
 
Didžiosios Britanijos transporto sekretorius Philipas Hammondas pranešė, kad taisyklės sušvelnės jau ateinančių metų balandį. Keleiviams iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių, skrendantiems į kitas Europos šalis per Didžiąją Britaniją, bus leista neštis į lėktuvus ir neapmuitintose oro uostų parduotuvėse įsigytus skysčius. Tiesa, jie turės būti skaidriuose maišeliuose, nes vis tiek bus tikrinami.
Tikimasi, kad iki 2013-ųjų Europos šalių oro uostuose jau bus įdiegta speciali įranga, reaguojanti į įtartinus skysčius, ir dabartiniai draudimai nebebus aktualūs.

2010 12 08 09:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt