penktadienis, rugsėjo 18 d.
„Orų mergaitė“ K. Liukaitytė skiriasi su vyru
Alfa.lt

Televizijos laidų vedėja, LNK orų pranešėja Karolinos Liukaitytė-Čelkienė ir buvęs Vilniaus miesto Kiokušin karatė federacijos prezidentas Andrius Čelkis oficialiai skiriasi, praneša naujienų portalas 15min.

Portalo žiniomis, pora kartu nebegyvena jau kelis mėnesius. „Žinokite, neturiu ką pasakyti. Neturiu ką pasakyti, tikrai“, – portalui sakė moteris.

Alfa.lt primena, kad poros santuoka truko dvejus metus. Tai, kad Karolina ir Andrius yra pora, paaiškėjo 2017 m. 

Pora susituokė 2018 m. liepos mėnesį. Į sostinės Civilinės metrikacijos skyrių Karolina ir Andrius atvyko vilkėdami suderintą sportiško stiliaus aprangą – džinsus ir baltus marškinėlius. Nuotaka rankose laikė baltų bijūninių rožių puokštę. Prie jaunųjų buvo prisiderinę ir kukliai pasipuošę tuoktuvių liudininkai.

Alfa.lt primena, kad Karolina iki draugystės su A. Čelkiu keletą metų artimai bendravo su verslininku, „Arimex“ įkūrėju Arnu Jurskiu. Tačiau praeitų metų kovą pasklido žinia, kad Karolina su A. Jurskiu išsiskyrė. Su 18 metų vyresniu verslininku Karolina susitikinėti pradėjo 2012 m., tačiau po penkerių bendro gyvenimo metų jų santykiai žlugo. Su A. Jurskiu moteris susilaukė dukters Lukrecijos. 

2020 09 09 18:33
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt