šeštadienis, gruodžio 4 d.
Ožkų augintoja iš Širvintų N. Pareigytei papasakojo kelią į sėkmę
Pranešimas spaudai
Organizatorių nuotrauka
Nijolė Pareigytė

Įspūdingo dydžio ūkį valdanti Dalia Ėmužytė pasakoja, kad nuo mažens visus paklydėlius ir sužeistus gyvius nešdavosi į namus ir juokiasi, kad tėvai su ja tikrai privargo. Tačiau jie dukters potraukį gyvūnams priėmė kaip neišvengiamybę ir dažniausiai nusileisdavo.

Dalios ūkyje gyvena 600 gyvulių, tačiau išskirtinę vietą užima ožkos, kurios, pasak moters, atsirado iš išskaičiavimo. „Ožkos yra nereiklūs gyvuliai, bet kasdien duoda pieno, iš kurio galima pagaminti skirtingų pieno produktų - kefyrą, rūgščią bei saldžią varškę, įvairių sūrių” - apie ekologiškai auginamų ožkų teikiamą naudą laidos vedėjai Nijolei Pareigytei-Rukaitienei pasakoja ūkininkė, kuri per daugybę ūkininkavimo metų yra pagaminusi daugiau nei 50 skirtingų rūšių sūrių.

Vis dėlto, kad ir koks svarbus būtų tėvų palaikymas ir ugdymas, Dalia yra įsitikinusi, jog, norint pasiekti savo svajones, neturėtume tikėtis pagalbos iš aplinkos. „Savo svajones reikia išgryninti, atrasti stiprybę savyje, nes mes esame stiprios”, - įsitikinusi ūkininkė, viską sukūrusi savo rankomis, taip skatindama ir visas norinčias sukurti verslą nedvejoti ir pradėti veikti.

Laidoje „Mes pačios” išgirsite ne tik šią smagią bei įkvepiančią Dalios istoriją, bet ir apie tai, kaip specialistai pataria su vaikais kalbėtis, iš kur atsiranda vaikai, bei ką daryti, kad šypsotumėmės drąsiai. Šį šeštadienį 9.30 val. įsijunkite LNK ir pradėkite savaitgalį su laida „Mes pačios”.

2021 11 13 07:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt