sekmadienis, lapkričio 28 d.
P. Gražulį išprievartavimu apkaltino jo kirpėja: buvau išsikvietęs ją į namus per karantiną
Alfa.lt

Jau visai netrukus darbą pradeda naujai išrinktas Seimas. Akivaizdu, kad naujoji kadencija bus itin linksma, nes kai kurie herojai į parlamentą žengia nusiteikę itin karingai, o jų biografijos – spalvingos.

Šį vakarą LNK eteryje, laidoje „KK2 penktadienis“ – Seimo herojų prezentacija. Kadenciją baigiantis Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga prisipažins postą paliekantis su palengvėjimu. Suvaldyti pandemiją jam buvo tikrai sunku, ne visais savo sprendimais jis didžiuojasi, o apskritai per visą politinę karjerą teko išgyventi ir itin nemalonių momentų.

„Ir gaidžiu, ir ožiu yra pavadinę“, – atsisveikindamas su ministerija pasakos A. Veryga.

Alkoholio visiškai nevartojantis ministras prisipažins ir tai, kad anksčiau jo gyvenimas buvo kitoks: buvo atvejų, kai jis gerokai padaugino, bet galiausiai įsiklausė į vieno draugo žodžius – kam jam gerti, jeigu jis ir negėręs toks trenktas?

Atvirumu sužibės ir realiu kandidatu į Aplinkos ministrus vadinamas Simonas Gentvilas, kuris prisipažins, kad... teko rūkyti kanapių. „Man nepatiko ir kitiems nesiūlau, bet pabandžiau“. Tuo metu Remigijus Žemaitaitis sakys, kad kanapių nerūkė, tačiau, antrajame rinkimų ture įveikęs konservatorių, įsigijo specialų kastuvą, skirtą konservatoriams užkasti.

Tačiau „KK2 penktadienyje“ visus pranoko Petras Gražulis, kuris, besirūpindamas gėjų perauklėjimo klausimais ir kanapių augintojų laisvėmis, ėmė atvirauti ir apie save. Net keletą kartų už pergalę rinkimuose padėkojęs Tapinui ir Ramanauskui, į 2020–tųjų Seimą išrinktas Gražulis ėmė pasakoti apie savo gyvenimo skandalus.

Netikėtai paaiškėjo tariamo išprievartavimo, kuriame skambėjo ir P. Gražulio pavardė, atomazga. Seimo narys prisipažino, kad kontaktas su moterimi, kuri jį apkaltino, visgi buvo... „Tą moterį pažįstu kaip kirpėją. Buvo, kad ir mane apkirpdavo. Buvau išsikvietęs į namus per karantiną“, – pasakojo P. Gražulis.

Išgirdęs tokius pasakojimus R. Žemaitaitis apstulbo: „Tu kvieteisi per karantiną kirpėją į namus? Neįtikėtina. Aiškiai buvo pasakyta, kad kirpėjos negali važiuot į namus kirpt“!

Kuo baigėsi P. Gražulio ir kirpėjos susitikimas ir ar tikrai ta kirpėja, kaip teigia Gražulis, yra „prokonservatorė“?

Daugybė naujojo Seimo narių paslapčių – jau šį vakarą 19.30 val. tik per LNK laidoje „KK2 penktadienis“.

2020 11 13 10:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt