trečiadienis, spalio 5 d.
P. Hilton ir C. Reumo medaus mėnuo Bora Boroje: pamatykite atostogų akimirkas
Alfa.lt
Scanpix
Paris Hilton ir Carteris Reumas

Paris Hilton su gerbėjais dalijasi romantiško medaus mėnesio Bora Boroje akimirkomis. Po vestuvių sutuoktiniai išvyko į prabangų kurortą mėgautis romantiškomis atostogomis, skelbia Dailymail.

Pora įsiamžino maudydamiesi skaidriame vandenyje, plaukiojo privačia jachta ir leido laiką privačiose vilose ant vandens.

„Pirmoji medaus mėnesio stotelė – Bora Bora. Maudėmės Ramiajame vandenyje su mano meile“, – instagrame skelbė P. Hilton.

Nuotraukose Paris mėgaujasi kiekviena atostogų akimirka ir demonstruoja skirtingus kelionės įvaizdžius.

„Aš džiaugiuosi pradėjusi medaus mėnesio kelionę su savo vyru vienoje mėgstamiausių pasaulio vietų – Bora Boroje. Filmuosiu visą kelionę aplink pasaulį, kad visi galėtumėte pamatyti ir prisijungti. Stebėkite epizodus mano „YouTube“ kanale“, – socialiniame tinkle rašė Paris ir pasidalijo atostogų vaizdo įrašu.

Alfa.lt primena, kad lapkričio pradžioje P. Hilton ištekėjo už verslininko Carterio Reumo per prabangią ceremoniją jos senelio dvare. Šventėje dalyvavo ir pasaulinio lygio žvaigždės.

40 metų garsenybė patvirtino žinią apie vestuves, pasidalijusi nuotrauka iškart po ceremonijos. P. Hilton vilkėjo vestuvinę suknelę, kurią specialiai jai pasiuvo dizaineris Oscaras de la Renta.

Paris ir Carteris paskelbė apie sužadėtuves vasario mėnesį po metus trukusios romantiškos draugystės.

Stulbinančios P. Hilton suknelės viršutinė dalis buvo sukurta iš tinklelio ir padengta ryškiai baltomis gėlėmis.

Pora ištarė lemtingą „taip“ stebint šeimai, artimiems draugams ir kitoms garsenybėms.

Prabangių vestuvių šventė vyko lauke įrengtoje erdvėje, kurią puošė gėlių kompozicijos ir nuotakos bei jaunikio inicialai.

2021 11 24 18:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt