penktadienis, birželio 5 d.
P. Jackson prakalbo apie tėvo M. Jacksono pedofilijos skandalą
tiesa.com
Instagram.com

Popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson pareiškė, kad viešai ginti tėvą dėl jam pareikštų kaltinimų seksualiniu priekabiavimu prie berniukų yra „ne jos vaidmuo“. Praėjus savaitei po to, kai televizijos ėmė transliuoti dokumentinį filmą „Leaving Neverland“, 20-metė socialiniame tinkle teigė pritarianti visiems savo šeimos veiksmams, stengiantis apginti M. Jacksono vardą ir įrodyti, kad jis nekaltas.

Apie šį vis netylantį skandalą Paris prabilti ryžosi po to, kai ketvirtadienį ją, viešinčią Nuajajame Orleane, persekiojo paparacai, tikėdamiesi sužinoti jos nuomonę apie visą pasaulį sukrėtusią juostą.

P. Jackson pritarė savo antros eilės pusbroliui Tajui Jacksonui, pristačiusiam kampaniją, kuria siekiama apginti M. Jacksono vardą. Be to, pradėtos rinkti lėšos, kurios bus panaudotos kino filmo apie tikrąjį M. Jacksoną, ne tą, kuris vaizduojamas „Leaving Neverland“ juostoje, kūrimui.

„Tajus atlieką puikų darbą. Palaikau ji, tačiau ne mano vaidmuo jį ginti. Tik stengiuosi visus nuraminti ir paskatinti plaukti pasroviui, galvoti apie didesnius ir svarbesnius dalykus. Tokia jau aš esu“, – teigė mergina.

Paris anksčiau savo gerbėjams siūlė „atsipalaiduoti“, „nusiraminti“, „parūkyti žolės“ ir nekreipti dėmesio bei nesijaudinti dėl Michaelui pateiktų kaltinimų vaikų išnaudojimu. „Ar tikrai manote, kad įmanoma sunaikinti jo vardą? Ar galvojate, kad jie turi šansą?“ – rašė ji.

Dokumentinė kanalo HBO juosta „Leaving Neverland“ pasakoja Wade’o Robsono ir Jameso Safechucko, kurie vaikystėje leido laiką su popmuzikos karaliumi jo rančoje „Neverland“, istorijas ir atskleidžia, kaip šie vaikai buvo lytiškai išnaudojami.

M. Jacksono turtą valdantys asmenys tikina, kad šie kaltinimai yra išgalvoti, o juos pateikę asmenys – „melagiai“ ir „visus klaidinantys liudininkai“.

Nepaisant to, W. Robsono ir J. Safechucko pasakojimai įtikino daugelį. Kanados ir Australijos radijo stotys uždraudė groti M. Jacksono dainas, o serialo „Simpsonai“ kūrėjai neberodys serijos su popmuzikos karaliumi.

Į tai sureagavo ir didžiosios mados kompanijos. Ketvirtadienį „Louis Vuitton“ mados namai paskelbė nebepardavinėsiantys M. Jacksono įkvėptų drabužių iš naujosios kolekcijos, rašo Bbc.com.

2019 03 18 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt