šeštadienis, gruodžio 4 d.
P. Kazlauskas metus nežinojo, kad yra pensininkas, ir negavo pensijos
Pranešimas spaudai
TV laidos „KK2“ kadras
Liveta ir Petras Kazlauskai

Petras ir Liveta Kazlauskų šeimą lyg perkūnas iš giedro dangaus sudrebino sukrečianti žinia. Pasirodo, P. Kazlauskas jau metus yra pensininkas.

„Man draugai sako: Petrai, o kada tu eisi į pensiją? Sakau, 65 metų. Ir aš laukiu tos dienos. „Sodra“ paprastai praneša, kai tu neprimoki 4 eurų, skambina, kai esi skolingas, kad neva valstybę apiplėšinėji. Čia laukiu, laukiu, niekas nepraneša, niekas neskambina. Nueinu, sako, jūs jau metus pensijoje. Aš net atsilošiau. Kaip man buvo nepatogu, Liveta visus metus gyvena su pensininku ir to nežino“, – LNK laidai KK2 šypsodamasis pasakos P. Kazlauskas.

Petro ne tik niekas neinformavo, kad jis jau pensininkas, metus „Sodra“ nemokėjo jam pensijos. Be to, visus tuos metus Petras mokėjo PSD mokestį – 40 eurų per mėnesį, nors pensininkams mokėti PSD nereikia ir tų pinigų Kazlauskams, panašu, niekas negrąžins.

„Po to, kai nuėjome ir sužinojome, kad visus metus žmogus yra pensijoje, sako, mes grąžinsime pinigus tik už pusę metų, tokia yra įstatymo tvarka. Na, tai štai tokia tvarka“, – rodydama nykštį žemyn, pasakos Liveta.

Petro užgyventa pensija labai jau neori. „Labai maža, 190 eurų, aš suskaičiavau, jeigu migrantams skiria 15 eurų per dieną pavalgyti, tai man išeitų pavalgyti 50 centų per dieną“, – skaičiuos dainininkas.

„Petreli, būk orus pensininkas, taupyk pinigėlius. Rūpinkis savo sveikata, būk geras dabar, nes žinok, pensija maža, aš tave turėsiu išlaikyti“, – kvatosis Liveta.

Kadangi jau atėjo ta branda, tai dar negavęs pirmos pensijos Petras kartu su žmona Liveta nulėkė pas grožio chirurgus. Abu Kazlauskai pasikėlė akių vokus.

Platus ir išsamus reportažas iš Kazlauskų namų – KK2 laidoje šį antradienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

2021 10 19 11:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt