pirmadienis, liepos 13 d.
Paaiškėjo didžioji paslaptis, kas yra Kembridžo kunigaikščių vaikų auklė
tiesa.com

Žinoma, jog britų karališkosios šeimos nariai yra labai užsiėmę. Jiems tenka dalyvauti įvairiuose susitikimuose ir viešuose renginiuose, kurių vien Didžiojoje Britanijoje kasdien vyksta apie keliasdešimt. Būtent dėl to daugelis susimąsto, kaip, pavyzdžiui, princas Williamas ir jo žmona Catherine randa laiko savo trims atžaloms.

Kai kalba pasisuka apie vaikų auklėjimą ir priežiūrą, reikia paminėti vieną labai svarbų asmenį – Marią Borrallo. Ji yra karališkosios šeimos vaikų auklė, šiuo metu prižiūrinti princą George‘ą, jo seserį princesę Charlotte bei, žinoma, neseniai pakrikštytą princą Louisą.

Maria nėra paprastas žmogus, šį darbą gavęs dėl to, jog turėjo patirties prižiūrint pusseserės ar draugės vaikus. Ji mokėsi prestižiniame koledže, kuriame mokoma tapti profesionalia, viena geriausių auklių visame pasaulyje, be to, jos paslaugos nėra pigios.

Visas Kembridžo kunigaikščių vaikų auklės vardas yra Maria Teresa Turrion Borrallo. Moteris yra kilusi iš Ispanijos, jai šiuo metu daugiau nei 40 metų. Šeimoje ji dirbti pradėjo 2014-aisiais, kai princui George‘ui tebuvo aštuoni mėnesiai.

Šiuo metu Maria gyvena su karališkąja šeima Kensingtono rūmuose, kartu su jos nariais keliauja po užsienio šalis ir net kartu atostogauja. Rūmuose Maria turi atskirą privačią gyvenamąją erdvę, kurioje yra miegamasis, nedidelė svetainė, vonios kambarys ir nedidelė virtuvėlė.

Prižiūrėdama vaikus, lydėdama juos prie tvenkinio pažiūrėti į jame plaukiojančias antis, M. Borrallo visuomet dėvi rudą skrybėlę. Kodėl?

Maria mokėsi Bate esančiame Norlando koledže. Ši aukštoji mokykla žinoma kaip geriausia institucija, rengianti profesionalius vaikų prižiūrėtojus. Patekti į šį prestižinį koledžą labai sunku, o jei pasisekė, reikia mokytis beveik visko – nuo siuvimo, maisto gaminimo, sauskelnių keitimo iki savigynos bei vairavimo slidžia kelio danga.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 07 15 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt