antradienis, rugpjūčio 11 d.
Paaiškėjo geriausio „Lietuvos balso“ savininkė - nugalėtoja 19-metė studentė
tiesa.com

Sekmadienį vakare paaiškėjo geriausias Lietuvos balsas. Muzikinio šou „Lietuvos balso“ (The Voice) nugalėtoja tapo Monika Marija Paulauskaitė, surinkusi beveik 32 tūkstančius balsų ir tapusi absoliučia projekto lydere.

Antrojoje vietoje liko Gabija Lokytė su 14 tūkst. balsų, trečiojoje – Gražvydas Sidiniauskas, surinkęs 9 tūkstančius žiūrovų balsų. Pirmajame finalo etape iš šou iškrito KAIOS ir Paulinos duetas.

„Aš tiek kartų dainavau tokias nerealias, sunkias ir emocingas dainas, kad toks jausmas, jog viską atidaviau ir džiaugiuosi savo darbu. Tikėjausi, kad laimėsiu, bet nežinojau, kad tai įvyks. Visi turėjome labai daug palaikymo, todėl buvo labai sunku pasakyti, kuris iš mūsų bus laimėtojas“, - po laimėjimo spaudos konferencijoje kalbėjo Monika.

Paklausta, ką darys su laimėtais penkiolika tūkstančių eurų, Monika patikino, kad skubėti nesiruošia. „Neskubu piniginio prizo kažkur dėti. Esu toks žmogus, kuris sugalvoja, koks bus tikslas. Bet kokiu atveju, investuosiu į save, bet kur tiksliai, kol kas nepasakysiu“,- atvirai sakė Monika.

[9079] 

Paklausta, kokia pirma mintis šovė nugalėtojai į sužinojus rezultatus, Monika nenustebina: „Vau, negalėjau tuo patikėti. Jaučiausi kažkur išskridusi“, - trumpai atsakė nugalėtoja.

Ar Monikai dėl projekto teko daug paaukoti? „Daugiausiai paaukojau tai laiko, nes teko susistabdyti savo studijas, pasvėriau savo prioritetus ir žinau, kad muzika – mano didžiausias prioritetas. Daugiau nenukentėjo niekas. Dariau viską, ką galėjau ir rezultatai matosi. Donatas juokauja, kad aš seku jo pėdom, nes jis iš savo aplinkos inžinerijos akademinių atostogų taip ir negrįžo“,- sako prancūzų kalbos filologiją universitete studijuojanti devyniolikametė Monika.

[9080,9081] 

Jau trečias kartas, kai Donato Montvydo mokinys laimi „Lietuvos balsą“. Donatas patikino, kad į savo finalistę investavo iš tiesų daug – tiek laiko, tiek finansine prasme. „Kai kurie sprendimai išeidavo iš biudžeto ribų, aš investuodavau į juos pats, kad padarytume maksimum gerai. Šį sezoną savo dalyviams skyriau daugiau laiko nei bet kada anksčiau“,- kalbėjo Donatas Montvydas.

Nugalėtoja taip pat neslėpė didžiausių simpatijų ir meilės Donatui. „Man atrodo, ne veltui jis yra tas mokytojas, kurio dalyviai laimi jau kelintą sezoną iš eilės. Jis turi savo strategiją – dėl to jis yra neįveikiamas mokytojas“, - užtikrintai kalbėjo Monika.

[9082] 

Paklaustas, ar tikėjosi Monikos pergalės, Donatas atsakė: „Ji man buvo favoritė nuo pat pradžių, tačiau iš praktikos žinome, kad favoritas dažnai projekto eigoje nueina žemyn. Tačiau Monika abejonių man nekėlė nuo pat pradžių“,- spaudos konferencijoje kalbėjo Donatas Montvyas.

Penktąjį „Lietuvos balso“ sezoną prodiuseris Gediminas Jaunius vadina stipriausiu iki šiol. „Balsavimas buvo toks gausus, kad, galima sakyti, buvo šimtu procentų objektyvus. Neturime nei šešėlio abejonės, dėl to, kas šiandien tapo nugalėtoju, Labai džiaugiamės rezultatais. Du dalykai šiemet buvo ypatingi: džiaugiamės gavę tokius mokytojus, kurie kiekvienas įnešė į mūsų projekto unikalumo ir žmonėmis, atėjusiais į „Lietuvos balsą“. Monika įkūnija visuos tuos gerus šio sezono balsus. Tikiuosi, jos pavyzdys padrąsins kitus ateiti į šeštąjį sezoną“, - iš karto po tiesioginės transliacijos surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo „Lietuvos balso“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

[9083]

[9084]

2018 01 15 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt