sekmadienis, balandžio 11 d.
Paaiškėjo, kaip vyks didysis dainų konkursas „Eurovizija“
Alfa.lt

Europos transliuotojų sąjunga (EBU) kartu su Nyderlandų transliuotojais ir konkurso organizatoriais NPO, NOS ir AVROTROS paskelbė išsamų „Eurovizijos“ dainų konkurso COVID-19 sveikatos ir saugos protokolą, skelbia Eurovision.tv.

Kaip teigiama portale, konkursas vyks Roterdame. Jis taip pat visiškai atitinka Nyderlandų nacionalinio visuomenės sveikatos ir aplinkos instituto gaires bei atitinka panašių didelių renginių, tokių kaip pagrindinės sporto varžybos, gaires.

Martinas Österdahlas, „Eurovizijos“ dainų konkurso vykdomasis vadovas, paaiškino:

„Eurovizijos“ tradicija yra sujungti Europą vienoje scenoje ir mes stengiamės tai pasiekti šių metų gegužę Roterdame. Judame į priekį su planu surengti saugią „Euroviziją“, su visais dalyviais pasirodysiančiais gyvai Roterdame. Parengtas protokolas parodo mūsų pastangas, kad visa tai įvyktų, su visų dalyvių saugumo reikalavimais, įskaitant konkurso komandą ir žurnalistus".

Priemones patvirtino Saugumo regionas (Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond) kaip oficiali vietos valdžios institucija, tikrinanti ir tvirtinanti renginių sveikatos ir saugos planus; ir patvirtino SGS, tarptautinė agentūra, kuri specializuojasi tokių planų peržiūroje.

Protokolas gali būti koreguojamas bet kuriuo metu, jei reikalingi nauji pokyčiai, ir jis prasideda dar prieš dalyviams ir delegacijoms atvykstant į miestą.

2021 03 02 14:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt