antradienis, spalio 27 d.
Paaiškėjo, kodėl apie nėštumą buvo paskelbta Australijoje
tiesa.com

Karališkoji pora Meghan Markle ir princas Harry savo gerbėjus visame pasaulyje neseniai nustebino pranešę apie būsimą šeimos pagausėjimą. Ši žinia socialiniuose tinkluose ir naujienų portaluose pasirodė vos tik pora nusileido Australijoje, kurioje pradėjo net dviejų savaičių trukmės turą.

Daugelis žmonių kritikavo M. Markle ir princą Harry dėl to, kad šia džiugia naujiena jie pasidalijo po princesės Eugenie vestuvių praėjus vos kelioms dienoms. Kai kurie teigė, kad Sasekso kunigaikščiai pavogė visą jai skirtą dėmesį.

Tačiau pora visai neseniai atskleidė, kodėl jie žinia apie nėštumą pasidalijo būtent tada.

Kaip rašo portalas Mirror.co.uk, dokumentiniame filme apie karališkąjį turą po Australiją princas Harry sakė, kad, jo manymu, Australija – puikiai tam tinkanti vieta.

„Abu be galo džiaugiamės galėdami čia būti ir tikrai negalime rasti geresnės vietos pranešti apie kūdikį, nesvarbu, ar tai mergaitė, ar berniukas. Taigi, labai jums dėkojame“, – sakė princas.

Dėl to, kad apie nėštumą karališkoji pora pranešė prieš susitinkant su svarbiais Australijos, Fidžio, Tongos ir Naujosios Zelandijos atstovais, juodu sulaukė nemažai būsimam monarchui skirtų dovanų, tarp kurių ir žaislinė kengūra, pliušiniai meškiukai, batai, begalė knygų ir aprangos detalių.

Tiksliai nėra žinoma, kiek mėnesių Meghan yra nėščia, tačiau, remiantis viešu Kensingtono rūmų pranešimu, vaikelis turėtų gimti pavasarį.

Tiesa, gimęs kūdikis automatiškai netaps princese ar princu, nebent Anglijos karalienė Elžbieta II nuspręs pakeisti šį titulą suteikiančias taisykles.

ŠALTINIS:alfa.lt

2018 11 10 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt