šeštadienis, gruodžio 4 d.
Paaiškėjo, kodėl iš tikrųjų iširo grupė „The Beatles“
Alfa.lt
The Beatles

Pastaruosius penkis dešimtmečius buvo manoma, kad roko grupę „The Beatles“ išardė Paulas McCartney. Pasirodo, dėl visko kaltas Johnas Lennonas, 1970-aisiais nusprendęs, kad grupės gyvavimui atėjo galas.

„Aš neskatinau grupės iširimo. Tai padarė Johnas“, – BBC radijo interviu atskleidė vienas iš buvusių „The Beatles“ grupės narių P. McCartney.

Naujienų portalas „The Daily Star“ praneša, kad P. McCartney neigia iniciavęs populiariosios muzikos grupės eros pabaigą, pagrindiniu kaltininku jis laiko savo kolegą: „Vieną dieną Johnas įėjo į kambarį ir pasakė, kad palieka „The Beatles“.“

Skelbiama, kad grupės vadybininkas Allenas Kleinas muzikantams liepė slėpti tiesą apie grupės susiskaldymą, tačiau 79-erių metų amžiaus bosistas nebegalėjo to ilgiau kęsti: „Pavargau tai slėpti.“

P. McCartney teigia, kad J. Lennonas norėjo daugiau laiko praleisti su savo žmona Yoko Ono, o tai buvo nesiderinama su nuolatiniu grupės darbu kuriant bei įrašinėjant dainas. Pasak atlikėjo, sprendimą išeiti iš grupės J. Lennonas tuomet sulygino su skyrybomis.

2021 10 11 14:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt