antradienis, balandžio 13 d.
Paaiškėjo, kuris karališkosios šeimos narys pasakė rasistišką komentarą apie Archie
Alfa.lt

Britų rašytoja Lady Colin Campbell teigė, kad rūmų šaltinis atskleidė jai, kas pasakė rasistinį komentarą prieš gimstant Meghan ir Harry sūnui Archie. Tačiau moteris sakė, kad visa situacija yra nesusipratimas, skelbia Daily Star.

Meghan interviu su Oprah Winfrey atskleidė, kad vyresnysis karališkosios šeimos narys klausė Princo Harry apie Archie odos spalvą.

Oprah liko šokiruota po šio tvirtinimo ir vėliau klausė Harry, kuris iš šeimos narių pasakė šį komentarą. 

Princas Harry atsisakė atskleisti, kas klausė apie Archie odos spalvą, tačiau vėliau pasakė Oprah, kad tai nebuvo karalienė ar Princas Philipas.

Lady Colin Campbell teigė, kad šaltinis atskleidė jai, kuris tai karališkosios šeimos narys.

Lady C, kuri parašė keletą knygų apie karališkąją šeimą, įskaitant vieną apie Meghan ir Harry, pasidalijo savo žiniomis „Youtube“ platformoje.

Vaizdo įraše moteris teigė, kad tai buvo Princesė Anna, karalienės dukra.

Vis dėlto, Lady C netrukus paaiškino, kad pokalbis išimtas iš konteksto ir teigė, kad princesės rūpestis buvo susijęs su Meghan amerikietiška kultūra, ne odos spalva.

„Nėra susirūpinimo Meghan odos spalva, Princesė Anna buvo susirūpinusi, kad jei santuoka tęsis ir bus vaikų, kils didžiulių problemų, ne dėl Meghan odos spalvos, bet dėl Meghan nesugebėjimo ir ryžto išlikti negalinčia įvertinti kultūrinių skirtumų ir iš tikrųjų gerbti instituciją ir šeimą, kurioje ji ištekėjo“, - sakė Lady C.

Karalienė Elžbieta II po Princo Harry ir Meghan interviu greit sureagavo į tvirtinimus ir teigė, kad „iškelti klausimai“, ypač dėl rasės yra „keliantys susirūpinimą“.

Oficialiame pranešime karalienė sakė: „Visa šeima yra nuliūdusi dėl to, kokie sunkūs pastarieji keli metai buvo Harry ir Meghan. Kai kurie prisiminimai gali skirtis, jie yra priimti labai rimtai ir bus aptarti šeimoje privačiai“.

2021 03 31 17:06
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt