antradienis, rugsėjo 22 d.
Paaiškėjo mažojo Archie krikštynų data ir vieta: visuomenė piktinasi, kad ceremonija bus privati
tiesa.com
Instagram.com, SussexRoyal

Karališkosios šeimos ekspertė įspėjo Sasekso kunigaikščius, kad šie rizikuoja „nuvilti“ jų šeimos gerbėjus, jiems pristatydami tik profesionalias nuotraukas iš jųdviejų sūnaus Archie krikštynų ceremonijos, kuri vyks jau šį šeštadienį, liepos 6 d.

Kaip praneša Dailymail.co.uk, ceremonija vyks Karalienės koplyčioje Vindzoro pilyje. Į ją nei visuomenės, nei spaudos atstovai įleidžiami nebus.

Tiesa, toks jaunos šeimos žingsnis žurnalo „Majesty Magazine“ vyr. redaktorės Ingrid Stewart vertinamas ganėtinai kritiškai. Pasak jos, žmonės ir karališkosios šeimos gerbėjai gali pasijusti šiek tiek „nuvilti“, kai šeima pasidalys tik „stilizuotomis“ mažylio Archie nuotraukomis.

„Jų pristatomos nuotraukos yra labai stilizuotos. Žmonės tiesiog nori pamatyti Harry, Meghan ir kūdikį bei drabužius ir krikštatėvius. Tai tradicija. Nėra nieko blogo laikytis tradicijų, kai kalbama apie karališkąjį kūdikį, – sakė I. Seward. – Kodėl jie nenori, kad pasaulis pamatytų jų kūdikį?“

„Kiekvienas tėvas trokšta, kad jų vaikas užaugtų ramybėje ir privačioje aplinkoje, tačiau karališkoji šeima negali sau to leisti. Jei jie nori gauti pinigų savo namų renovacijai, jiems sunku nepaisyti visuomenės noro matyti, kaip auga kita karališkosios šeimos narių karta“, – pridūrė Jungtinės Karalystės parlamento narys Luke’as Pollardas, priminęs gan kritiškai vertinamą faktą, kad naujiesiems Sasekso kunigaikščių namams Frogmore kotedžui atnaujinti jie išleido daugiau nei 2,4 mln. mokesčių mokėtųjų pinigų.

Meghan ir Harry artimi šalitiniai atskleidė, kad Archie krikštynų ceremonija bus „maža, labai privati šeimos šventė“. Karališkosios šeimos darbuotojai tikino, kad krikštynos visuomenei nebus atviros, tačiau iškart po ceremonijos bus pristatytos oficialios laikraščiams, portalams, žurnalams ir televizijai skirtos fotografijos, nuotraukas bus galima pamatyti ir oficialioje Sasekso kunigaikščių socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

Iš viso šventėje dalyvaus 25 svečiai, tarp kurių ir Archie krikštatėviai. Kam bus patikėtos šios garbingos pareigos – dar neatskleidžiama, tačiau užsimenama, kad krikštatėviais gali tapti artimi Harry ir Meghan draugai.

Šios krikštynos – ne pirmos, kurios vyks už uždarų durų. Daugelis pamiršo, kad Kembridžo kunigaikščių sūnaus princo George’o krikštynos taip pat buvo privačios. Prie Karališkosios koplyčios St. James rūmuose dirbo tik vienas fotografas, paviešinęs keletą šventės nuotraukų. Princo Louiso krikštynos taip pat buvo uždaros.

Tik į princesės Charlotte krikštynas Sandringhame buvo pakviesti visuomenės atstovai, kurie stebėjo, kaip į bažnyčią įžengia karališkoji šeima, mažieji jos nariai ir krikštatėviai.

Nors karalienės Elžbietos II pirmojo Meghan ir Harry vaiko krikštynose nebus, šventėje dalyvaus princas Charlesas su žmona, taip pat Kate Middleton ir princas Williamas su šeima.

2019 07 01 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt