ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Paaiškėjo „X Faktorius. Žvaigždės“ vaikinų kategorijos dalyviai: S. Prūsaitis pateikė staigmenų
Alfa.lt

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo antrąją projekto „X Faktorius. Žvaigždės“ laidą. Jos metu žinomi vaikinai kovojo „Kėdžių iššūkyje“ dėl trijų vietų finaluose. Sau komandą rinkęsis Saulius Prūsaitis nusprendė, kad į finalus turi keliauti Gediminas Gabalis-Vėjas, Gian Luca Demarco ir Ainis Storpirštis.

Pirmasis scenoje pasirodė aktorius Tadas Gryn. Teisėjai džiaugėsi, kad Tadas atsipalaidavo ir siūlė dar labiau pasileisti plaukus. „Sukuri gero bičo vaizdą, gali daryti bet kokius dalykus“, – sakė Marijus Mikutavičius. S. Prūsaitis skyrė kėdę!

Boksininkas Evaldas Petrauskas pasirodė antrasis. Sportininkas niekada anksčiau nedainavo – šis projektas jo debiutas. Kritika Evaldui nėra svarbi, svarbiausia naujos patirtys gyvenime. S. Prūsaitis davė kėdę!

Vienas populiariausių Lietuvos youtuber'ių Gediminas Gabalis-Vėjas gavo kėdę! „Į tave buvo gražu žiūrėti ir su tavimi galima dirbti“, – sakė Jazzu.

Aktorius ir režisierius Robertas Lenartavičius žino, kad gali puikiai dainuoti. Tačiau to neužteko... S. Prūsaitis nedavė kėdės... „Labai sudėtinga daina, buvo bardakas. Buvo ir gerų dalykų, bet kaip juos sudėti į vieną puzlę...“ – sakė Jazzu. „Turi gražų balsą, jis gerai suskamba“, – gyrė Marijus.

Kelionių rengėjas ir žurnalistas Žygimantas Barysas gavo kėdę. Ją užleido Evaldas. Jausmingas pasirodymas ir atlikta Cher daina sulaukė pagyrų!

Olimpietis Andrejus Olijnikas ne tik dainuoja, bet ir groja gitara. Sportininkas neslėpė, kad jaudinasi, o scenoje kelis kartus suklydo... S. Prūsaitis nedavė kėdės...

Italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco prieš lipdamas į sceną jaudinasi, tačiau dėmesį labai mėgsta. Daina „Baila morena“ suskambėjo taip, kaip ir reikia! „Man tai buvo geriausias pasirodymas. Jei negausi kėdės, aš išeinu iš darbo“, – sakė Jazzu. Gian Luca gavo kėdę!

Aktorius A. Storpirštis gavo kėdę ir išgirdo labai daug liaupsių! „Aini, čia tarsi ant visų „X Faktoriaus“ sezonų būtų kažkas numetęs atominę bombą. Viskas, ką mes darėme iki tol, yra niekai“, – pagyras žėrė M. Mikutavičius.

Į sceną grįžo T. Gryn, E. Petrauskas ir A. Olijnikas. Vaikinams uždainavus, į sceną dar kartą buvo pakviesti Gediminas Gabalis-Vėjas ir Žygimantas Barysas.

S. Prūsaitis nusprendė, kad tiesioginiuose finaluose dainuos Gediminas Gabalis-Vėjas, Gian Luca Demarco ir Ainis Storpirštis. Vaikinų kategorija aiški!

2020 09 14 18:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt