ketvirtadienis, birželio 24 d.
Paaiškėjo „Žvaigždžių duetų“ nugalėtojai
tiesa.com

Sekmadienį LNK eterį sudrebino grandiozinio muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ superfinalas, kurio metu paaiškėjo, kuri pora per tris mėnesius uždirbo daugiausiai žiūrovų simpatijų. Po daugybės aistrų ir dramų nugalėtojais tapo nuo pat projekto pradžios lyderiavę Radži Aleksandrovičius ir Donata Gutauskienė – Laisva.

Antrąją vietą po įtemptos kovos iškovojo Tadas Rimgaila ir Samanta Tina, trečiojoje palikę Katažiną Zvonkuvienę ir Šarūną Kirdeikį. Super finalo vakarą pradėjo keturios poros, tačiau susumavus pirmojo raundo rezultatus, Beata Nicholson ir „Du Donatai“ iš tolesnės kovos pasitraukė. Šis rezultatas taip pat nustebino ne vieną, kadangi Katažina ir Šarūnas Kirdeikis varžovus aplenkė paskutinėmis balsavimo minutėmis.

Be tradicinių auksinių „Žvaigždžių duetų“ mikrofonų, poros tarpusavyje išsidalino ir 7000 eurų piniginį prizą. Sezono metu ne kartą skambėjo pasvarstymai, kad jau dešimt metų dainuojantis Radžis iki šiol nėra laimėjęs nei vieno projekto – atrodė, kad išgirdęs savo vardą atlikėjas ir šįkart ne iš karto patikėjo, kad pergalė pagaliau atiteko jam.

Tuo tarpu D. Gutauskienė – Laisva savo pagrindinį prizą teigė gavusi dar iki superfinalo – omenyje ji turėjo savo sugrįžimą į sceną ir solinės karjeros pradžią. Prodiusuoti Laisvą apsiėmė vienas iš „Žvaigždžių duetų“ komisijos narių – atlikėjas ir prodiuseris Stanislavas Stavickis – Stano. Laimėtojų duetas tikino, kad projekto metu tapo itin gerais draugais, o susigraudinusi Laisva eteryje net stengėsi išpešti Radžio pažadą, kad jų bendravimas po „Žvaigždžių duetų“ nenutrūks.

2016 04 11 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt