sekmadienis, lapkričio 28 d.
Paauglių kambario pokyčiai – šeima neteko žado
Alfa.lt

Šį penktadienį TV3 grupė ir „Namų idėja su IKEA“ svečiuosis pas keturių asmenų šeimą – mamą Ievą su tėčiu Valentinu bei du paauglius: penkiolikmetę Justę ir septyniolikmetį Jokūbą. Šeima aktyviai leidžia laisvalaikį: slidinėja, šoka ir keliauja. Per karantiną, kai daugiau nei įprastai jiems teko praleisti laiko namie, šeima suprato, kad atėjo laikas pokyčiams namuose. Juos įgyvendinti ėmėsi interjero dizainerė.

Pavasarį, kai daugumos žmonių gyvenimai apsivertė aukštyn kojomis, Ievos ir Valentino šeimoje gimė naujų minčių. Jie nusprendė imtis pokyčių: „Namai anksčiau buvo vieta, kurioje mes tik miegame, o po 17 metų gyvenimo šiame bute susimąstėme apie namų jaukumą“, – sako Ieva, prisimindama karantiną, kai teko gerokai daugiau laiko nei įprastai praleisti namuose.

Didžiausių pokyčių reikia vaikų kambariui. Justė ir Jokūbas susidūrė su dažnai pasitaikančia situacija, kai kambariu tenka dalytis. Mama tikisi, kad tai padės išspręsti galvosūkį, kaip sutalpinti du paauglius su skirtingais interesais ir skoniais į vieną erdvę. Be to, nors brolis su sese neblogai sutaria, kiekvienam norisi ir privatumo.

Abu vaikai turi skirtingus pomėgius. Jokūbas gamina riedlentes bei jas kolekcionuoja, tad šiam hobiui reikia ne tik erdvės, bet ir gero apšvietimo, platesnio stalo bei vietos įrankiams susidėti. Justė taip pat turi savo hobių, kuriems irgi reikia vietos. Ji labai mėgsta augalus ir šokti, tad merginai reikalinga vieta repeticijoms prieš veidrodį. Tad visiems šiems norams sutalpinti reikalingi išties gerai apgalvoti, profesionalūs sprendimai.

Vaikų svajonę įgyvendinti imsis interjero dizainerė Dovilė. Ji sako, jog dabar kambaryje trūksta paaugliškos energijos ir jaukumo bei naujų baldų, o abiejų paauglių pomėgiai reikalauja daugiau vietos. Tad Dovilės laukia nemaži iššūkiai.

Kaip jai seksis sukurti jaukų kambarį, kuriame tilptų visi brolio ir sesers pomėgiai, žiūrėkite penktadienį 17.55 val. per TV3 laidoje „Namų idėja su IKEA“.

2020 10 22 18:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt