pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Pademonstravo kaip surengti vestuves už svarą
tiesa.com

Britų pora sulaukė didžiulio dėmesio vietinėje spaudoje, kai papasakojo apie savo patirtį, suorganizuojant vestuves vos už vieną svarą.

Georgina Porteous ir Sid Innes pasakojo, jog vienintelį svarą išleido dėvėtai nuotakos suknelei. Tuo tarpu jaunųjų žiedus pagamino jaunosios sesuo, draugai pasirūpino suneštiniu pikniku. Jaunosios tėtis sutiko pagroti saksofonu, o savanoris dvasininkas nemokamai sutuokti. Vestuvių akimirkas įamžino taip pat vienas iš draugų.

Tiesa, jau po ceremonijos pora turėjo sumokėti 70 svarų už santuokos įregistravimą, tačiau pati šventė, kurią jaunieji įvertino kaip ypač jaukią ir smagią jiems nekainavo daugiau kaip svaro.

Vidutiniškai Jungtinėje Karalystėje vestuvių puotai išleidžiama apie 20 tūkst. svarų, todėl jaunieji norėdami paprotestuoti prieš tokį, anot jų, betikslį išlaidavimą, savo pavyzdžiu įrodė, kaip be didelių išlaidų jaukiai atšvęsti vestuves. „Manome, kad šią dieną svarbiausi du žmonės, sujungiantys savo likimus, o ne pinigų švaistymas pompastiškai šventei“, - žiniasklaidai sakė jaunieji.

Pora ir kasdieniniame gyvenime stengiasi neišlaidauti bei atsakingai vartoti, todėl atsakingai rūšiuoja ir mielai naudojasi jau panaudotais daiktais. Šios poros vestuvės įvyko praėjusįjį mėnesį, Škotijoje, poros kotedže. Namai buvo papuošti rankų darbo žibintais, namie užaugintomis gėlėmis ir ūkininkų dovanotais augalais.

2013 09 10 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt