antradienis, rugpjūčio 3 d.
Pagrindinius MTV EMA apdovanojimus pelnė BTS ir Lady Gaga
BNS

Pietų Korėjos popmuzikos grupė BTS sekmadienio vakarą pelnė keturis MTV Europos muzikos apdovanojimus (EMA), įskaitant apdovanojimą už geriausia daina pripažintą „Dynamite“ ir geriausios grupės statulėlę, o Lady Gaga buvo paskelbta geriausia atlikėja.

BTS taip pat gavo didžiausių gerbėjų ir geriausios tiesioginės interneto transliacijos apdovanojimus. Pastarąjį – už koncertą „Bang Bang Con“.

Renginyje, kurio metu buvo pagerbti geriausi pasaulio muzikos atstovai, numerius atliko Alicia Keys, Samas Smithas, Doja Cat ir DaBaby. Ceremoniją vedė merginų grupė „Little Mix“.

Lady Gaga, kuri turėjo daugiausiai nominacijų, geriausio atlikėjo kategorijoje įveikė Harry Stylesą, Justiną Bieberį, Dua Lipą, Miley Cyrus ir reperį „The Weeknd“.

Tačiau geriausio vaizdo klipo kategorijoje Lady Gaga pralaimėjo DJ Khaledui, laimėjusiam su „Popstar“, kuriame taip pat pasirodo dainininkas Drake'as.

Geriausio vaizdo klipo kategorijoje su WAP pralaimėjusi Cardi B atsiėmė hiphopo apdovanojimą. Roko apdovanojimas atiteko „Coldplay“, alternatyviosios muzikos apdovanojimas – Haley Williams, popmuzikos apdovanojimas – „Little Mix“.

Geriausios „lotynų“ muzikos apdovanojimu buvo pagerbta Karol G, kuri taip pat gavo geriausio bendro darbo apdovanojimą už „Tusa“ su Nicki Minaj.

Per ceremoniją iš scenos Budapešte pasirodė Davidas Guetta, kuriam atiteko elektroninės muzikos EMA. Dainininkas ir dainų kūrėjas YUNGBLUDas pelnė geriausio proveržio apdovanojimą, o Doja Cat – geriausio naujo atlikėjo EMA.

Jau trečius metus MTV įteikė kartų kaitos apdovanojimą, šį kartą – penkioms moterims, kovojančioms už rasinį ir socialinį teisingumą pasaulyje: Kiki Mordi, Temi Mwale, Catherheai Potjanaporn, Luizai Brasil ir Raquel Willis.

Praėjusį mėnesį miręs Eddie Van Halenas buvo prisimintas per Tomo Morello ir St. Vincent pasirodymą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 11 09 16:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt