antradienis, rugpjūčio 4 d.
Pailsėjęs šiltuose kraštuose Egidijus Dragūnas atvyksta į Londoną
tiesa.com

Rekordinį koncertą Kaune praėjusių metų gruodžio pradžioje surengęs Egidijus Dragūnas su savo grupe SEL koncentruojasi į tarptautinę karjerą. Sausio viduryje garsenybė taps pirmuoju lietuviu, kuris surengs savo šou ten pat, kur ir tokios tarptautinės žvaigždės kaip Martin Garrix, Armin van Buuren, „Prodigy“, „Fatboy Slim“, - „02 Academy Brixton”.

SEL koncertas, kurio galės klausyti net 5 tūkstančių gerbėjų armija, įvyks sausio 15 dieną. Pasak organizatorių, jau yra žinoma, kad šio pasirodymo ateis klausytis ne tik užsienyje gyvenantys Lietuvos piliečiai, tačiau ir vietiniai. Jie taip pat yra susipažinę su E.Dragūno muzika.

„SEL koncertą Londone, sausio viduryje, apšildys vietos žvaigždė Hilton Caswell, kuris pasirodė ir grandioziniame šou Kaune. Šio didžėjaus gerbėjai yra klausę SEL muzikos ir žinome, kad daugelis atvyks į koncertą Londone paklausyti Lietuvos žvaigždės“, - sakė koncertą organizuojantis Egidijus Jaskonis.

Vyras džiaugiasi, kad prieš koncertą Didžiosios Britanijos sostinėje Egidijus nusprendė pailsėti ir atsikvėpti. SEL lyderis su sūnumi šiuo metu yra Mauricijaus saloje. Nuolat ryšį su E.Dragūnu palaikantis E.Jaskonis sako, kad prieš pasirodymą Didžiojoje Britanijoje atlikėjas bus tobulai pailsėjęs.

Šou Londone, kaip žada organizatoriai, nenusileis rengtiems Lietuvoje. Specialiai dėl šio koncerto yra užsakyta itin brangi garso ir apšvietimo aparatūra, kuri leis susirinkusiems mėgautis aukščiausios kokybės koncertu.

Įdomu tai, kad be Hilton Caswell, kuris yra garsus Didžiosios Britanijos didžėjus, ant tos pačios scenos lips ir daugiau atlikėjų. Iš viso koncertas truks daugiau nei 6 valandas. Po H.Caswell į sceną lips E.Dragūnas su savo muzikos grupe. Po šio pasirodymo, kuris tęsis 2 valandas, dar džiugins didžėjus Paul Pure ir Lietuvos pažibos iš „Lithuania HQ“.

Tiesa, sėdimi bilietai į šį šou buvo išparduoti dar iki koncerto likus keliolikai dienų, tačiau organizatoriai pasirūpino keliais šimtais stovimų bilietų, kurie šiuo metu yra prekyboje.

Daugiau informacijos apie sausio 15 d.vyksiantį šou čia:

2016 01 06 16:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt