ketvirtadienis, sausio 20 d.
Pakilusiomis elektros kainomis pasipiktino ir M. Mikutavičius: pagaliau mes „biškį“ Kardashian!
Alfa.lt
Organizatoriai
Marijonas Mikutavičius

Dainininkas Marijonas Mikutavičius – vienas iš daugelio žmonių, kurie pasipiktino gavę didelę sąskaitą už elektrą gruodžio mėnesį. Garsiam vyrui teks mokėti net daugiau nei 4 tūkst. eurų. „Pagaliau mes biškį Kardashian“, – situaciją komentavo M. Mikutavičius.

Sąskaitos nuotrauka dainininkas pasidalijo feisbuke.

„Mačiau, žmonės piktinasi elektros sąskaitomis. Bet aš tai laimingas. Ne visi turi galimybę šviesti namus degindami deimantus, Rubenso paveikslus ir siunčiant elektrą platininiais kabeliais.

Čia už 80 kv/m, kuriuose nebuvom tris mėnesius. Vivat rinkos liberalizavimas ir žalioji energija. Pagaliau mes biškį Kardashian!“, – socialiniame tinkle rašė M. Mikutavičius.

Komentarų skiltyje dainininko sekėjai neslėpė nuostabos ir dalijosi savo patirtimi. „Kietai. Stipriau net už šildymą Antakalnyje!“, – komentavo Martynas Starkus; „Kaimynė pensininkė, kuri gyvena viena, mažai naudoja elektros, irgi gavo įspūdingai 610 Eur tik už elektrą“, – komentavo kitas internautas. „Čia turbūt pamatė, kam siunčia sąskaitą, tai už visą rajoną paskaičiavo naujų metų proga“, – šmaikštavo M. Mikutavičiaus sekėjas.

2022 01 12 19:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt