trečiadienis, liepos 6 d.
Pamatykite kiekvieną stiliaus akimirką iš K. Kardashian ir T. Barkerio itališkų vestuvių savaitgalio
Alfa.lt
Scanpix
Kendall Jenner, Travisas Barkeris, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian

Kardashian-Jenners ir Barkers šeimos prieš garsios poros vestuvių cermoniją atvyko pasipuošę itin stilingai ir ruošėsi švęsti Kourtney Kardashian ir Traviso Barkerio vestuves Portofino mieste, Italijoje. Pamatykite jų šventinius įvaizdžius.

Kourtney Kardashian

Garsenybė prieš vestuvių ceremoniją dėvėjo ryškią raudoną „Dolce & Gabbana“ suknelę su dekoltė, prie suknelės ji priderino raudonus batelius su dirželiais.

Travisas Barkeris

Žinomas muzikantas taip pat dėvėjo „Dolce & Gabbana“ – T. Barkeris pasirinko juodą kostiumą, prie kurio priderino savo firminius juodus akinius nuo saulės.

Kim Kardashian

Realybės šou žvaigždė pasirodė pakeitusi plaukų spalvą į šviesią. Kim Kardashian dėvėjo pilkos spalvos aptemptus drabužius – trumpą palaikinę ir kelnes kartu su batais. Jos įvaizdis taip pat iš „Dolce & Gabbana“ kolekcijos.

Kylie Jenner

K. Jenner atvyko apsivilkusi juodą trumpą „Dolce & Gabbana“ suknelę, prie kurios priderino juodus ilgaaulius aukštakulnius ir juodą rankinę.

Kendall Jenner ir Devinas Bookeris

Pora taip pat pasirinko juodus įvaizdžius. K. Jenner dėvėjo juodą suknelę su tiulo sijonu, o jos palydovas – juodą laisvalaikio kostiumą.

Khloe Kardashian

Panašu, kad vienintelė viešnia nusprendė išsiskirti ir pasirinko ne juodą įvaizdį, o leopardo rašto aptemptą suknelę. Beje, ši suknelė irgi yra iš „Dolce & Gabbana“ mados namų.

Kris Jenner

Kourtney mama Kris pasveikinti porą atvyko apsivilkusi juodą permatomą suknelę ir prie jos priderino aukso spalvos aksesuarus.

2022 05 23 15:57
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt