ketvirtadienis, balandžio 9 d.
Pamatykite: Lietuvos dienų Škotijoje akcentas, diskusija „Iš praeities į ateitį: Škotija, Lietuva ir Europa“
tiesa.com
Facebook nuotrauka

Įdomių minčių ir įžvalgų apie Lietuvą ir Škotiją siejančias istorines, politines, geografines, socialines ir literatūrines paraleles bei intelektualaus humoro kupiną diskusiją „Iš praeities į ateitį: Škotija, Lietuva ir Europa“

Vienas svarbiausių Lietuvos dienų Škotijoje akcentų buvo profesoriaus Tomo Venclovos apsilankymas Edinburge ir dalyvavimas Edinburgo universitete vykusioje viešoje diskusijoje.

Spalio 23 d. Edinburgo universitete vyko atvira diskusija su vienu ryškiausių Lietuvos intelektualų – poetu, literatūros kritiku, prof. Tomu Venclova ir vienu žymiausių Abiejų Tautų Respublikos tyrėjų Jungtinėje Karalystėje, Aberdyno universiteto profesoriumi Robertu I. Frost - „Iš praeities į ateitį: Škotija, Lietuva ir Europa“ („From the Past to the Future: Scotland, Lithuania and Europe“).

Diskusiją „Iš praeities į ateitį: Škotija, Lietuva ir Europa“ sumaniai vedė buvęs Lietuvos ambasadorius prie Europos Sąjungos Rytis Martikonis.

Net dvi valandas trukęs profesorių pokalbis neprailgo - vietomis priversdamas gausiai susirinkusią publiką užgniaužti kvapą arba prapliupti juoku.

Su neturėjusiais galimybės sudalyvauti arba norinčiais dar kartą prisiminti diskusiją dalinamės vaizdo įrašu, už kurį dėkojame Anya Stewart-Maggs!

2019 10 29 08:00
Spausdinti