trečiadienis, liepos 6 d.
Pareigūnų ir E. Dragūno kova teisme tęsiasi
Alfa.lt
Paulius Peleckis/BNS
Egidijus Dragūnas

Ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme tęsiasi baudžiamosios bylos, kurioje atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel kaltinamas pasipriešinimu pareigūnams ir nesunkiu jų sveikatos sutrikdymu, nagrinėjimas.

Šią savaitę buvo paviešintas daug žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio susilaukęs vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas E. Dragūno sulaikymas. Vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas ankstesniame teismo posėdyje ir yra kaip įrodymas apie galimas atlikėjo padarytas nusikalstamas veikas.

Ketvirtadienį vykusio posėdžio metu atlikėjas teigė turintis klausimų vienam iš pareigūnų – Vitalijui Vaitkevičiui. E. Dragūnas klausė, ar pareigūnas matė, jog jo kolega vairuodamas automobilį taip pat naudojosi mobiliuoju telefonu. V. Vaitkevičius atsakė, kad vaizdo įraše matosi, kad vairuojančio kolegos Livijaus Saukevičiaus rankoje yra telefonas.

Vėliau posėdžio metu buvo rodomas vaizdo įrašas, kuriame E. Dragūnas atsisako duoti mėginį dėl galimo apsvaigimo nuo narkotinių medžiagų.

„Jis ten nesišlapino. Jis nesugebėjo to padaryti“, – teigė V. Vaitkevičius.

Skelbiama, kad jeigu prokuratūros kaltinimai pasitvirtintų, teisėjas gali skirti E. Dragūnui baudą arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

2022 05 26 15:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt