pirmadienis, liepos 13 d.
Parskridus iš Vilniaus knygų mugės
tiesa.com

Ši Vilniaus knygų mugė buvo trečioji, į kurią skridau ne tik genama smalsumo sužinoti paskutines knygų pasaulio naujienas, bet ir susitikti su leidyklų darbuotojais, bei prisikalbinti įdomių autorių į mūsų knygyną.

Nenoriu kartoti jau parašyto, tačiau mėgstantiems skaičius, o aš juos labai mėgstu, taigi negalėdama atsispirti pagundai kelis pateiksiu: per visas keturias dienas mugę aplankė apie 62 tūkstančiai žmonių, dalyvavo apie 220 kompanijų, vyko apie 330 įvairių renginių.
 
Kaip visa tai atrodė realiai? Šiais metais visos leidyklos buvo sukištos įvieną salę, tai reiškia, kad jautiesi patekęs savaitgalį į Oksfordo gatvę Londone. Judėjimo greitis - 3 leidyklos per pusę valandos, mėgstantys matematiką gali paskaičiuoti kiek reikia laiko apeiti visas leidyklas. O jau šeštadienį toks žmonių šurmulynas, kad tik spėk žiūrėt, kad nenuneštų kur nenori. Toks būtų panoraminis vaizdas.
Renginių - visiems skoniams ir stiliams. Ir patikėkit visuose, kuriuose buvau, žmonių buvo prisirinkę pilnos salės. O į spektaklius, kurie vyko, net nebandžiau grūstis. Dažnai jaučiausi, kaip pelė aruode: tiek visko, kad nežinai kur lėkt, tai ir lieki alkana. Na, visai alkana nelikau - keliuose susitikimuose buvau, autorių autografus atsivežiau ir net išgavau kai kurių autorių pažadus atvykti į Bektoną susitikti su Knygnešio lankytojais. Taigi sekite naujienas.
 
Pabaigai. Siūlau visiems murmekliams, kurie skundžiasi, kad Lietuvoje kultūra miršta, kad popierines knygas išstums elektroninės ar knygų neliks visai, nes jaunimas neskaito ir taip toliau, ir taip toliau, nuvykti į knygų mugę.

2011 03 01 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt