pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Pas gydytojus dėl keistos dėmės gomuryje dukrą nuvežusi mama patyrė didžiulę gėdą
tiesa.com
Facebook.com

Ar teko kada nors panikuoti dėl kažko, kas vėliau pasirodė esantis tik menkniekis? Pamesti dokumentai, kurie visą tą laiką buvo ne toje vietoje, kur juos manėte padėję… Keistas staiga atsiradęs odos išbėrimas, privertęs nerimauti dėl savo sveikatos, tačiau vėliau paprasčiausiai išnykęs… Situacijų būna įvairių, laimei, jos nesukelia tiek gėdos, kiek jos teko patirti vienai jaunai mamai.

Darian Depretai nerimą sukėlė ant dukters gomurio staiga atsiradusi tamsi dėmė. Nepavykus jos pašalinti, moteris skubiai užregistravo dukrą pas gydytojus.

Iš pradžių mamos buvo pasiteirauta, ar tik mažoji Bella toje vietoje neturi apgamo. Darian buvo įsitikinusi, kad tai tikrai ne tas atvejis. Slaugei apžiūrėjus vaiką, buvo nuspręsta pakviesti du specialistus, kurie vos ne iškart pasakė, kad tamsi gomuryje esanti dėmė visai ne apgamas ar kažkas, dėl ko reikėtų sunerimti, o paprasčiausias kartono gabalėlis.

„Žaidžiau su Bella ir pastebėjau, kad jos gomurys yra tamsus. Bandžiau tai nukrapštyti, bet man nepavyko. Panikuodama paskambinu Chandleriui, savo mamai ir geriausiai draugei. Užregistruoju vizitui pas gydytojus, kuris turi įvykti vos po 30 minučių, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė savo istorija pasidalijusi mama. – Nuvykstu pas gydytojus, ir praktikuojanti slaugė bando tai nukrapštyti. Ji sakė niekada nemačiusi nieko panašaus ir nusprendė pasikonsultuoti su gydytojais. Jie pasiteiravo, ar tai negalėtų būti didelis apgamas. Tikinu juos, kad tai tikrai ne tai, nes visada apžiūriu jos burną ir išvalau ją.“

Mergaitę apžiūrėję gydytojai palietę tai pirštu, kaip teigė D. Depreta, supranta, kad tai – kartono gabalėlis, prie dukters Bellos gomurio prilipęs jai pakramčius žaislo dėžutę.

Motiną visa ši situacija labai sugėdija. „Niekada ten nebesirodysiu. Ištisas 5 minutes verkiau ir juokiausi“, – tęsė ji.

Darian paaiškino, kad šiuo metu jos dukrelei kalasi pirmieji dantukai ir dėl to ji viską nori kramtyti. Po ranka pasitaikius kartoninei dėžei, mergaitė nepraleido progos jos įsidėti į burną. Mamai pamačius, ką kramto jos dukra, ji atėmė iš jos dėžę ir patikrino, ar burnoje neliko kartono. Darian tikriausiai nepastebėjo prie gomurio prilipusio didžiulio jo gabalo.

Laimei, visa ši istorija baigėsi laimingai ir mamą labai pralinksmino. Papasakojus apie šį gėdingą įvykį socialiniame tinkle, juo buvo pasidalyta daugiau nei 18 tūkst. kartų.
 
Pasirodo, Darian – ne vienintelė, kuriai buvo nutikę kažkas panašaus. Komentarų skiltyje tėvai dalijosi panašiais nutikimais.
 
„Prieš keletą metų sodinau dukrą į automobilį, kai ji į durų rankeną įkišo pirštą. Ten slėpėsi raudona ištirpusi vaškinė kreidelė. Ji man parodė raudoną pirštą ir paklausė, kas tai. Ėmiau panikuoti. Galvojau, kad dukra stipriai susižeidė pirštą ir dabar krauju ištepė mano automobilį. Mano reakcija buvo labai dramatiška!“ – komentavo viena moteris.
 
„Nesijausk taip blogai! Aš buvau įsitikinusi, kad sugedo sūnaus Rush dantis, kai ant vieno jų pastebėjau didžiulę juodą dėmę, kurios negalėjau nukrapštyti. Pasirodo, tai tebuvo braškės sėklytė“, – pridūrė kita mama.

2019 06 04 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt