ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Pasaulinio lygio muzikos žvaigždės surengė specialų koncertą iš namų
Alfa.lt

Vienos didžiausių muzikos pasaulio asmenybių susivienijo ir surengė specialų koncertą, kad pagerbtų kovos prieš koronavirusą priešakyje atsidūrusius medikus.

BBC duomenimis, dėl paskelbto karantino, Lady Gaga, Paulas McCartney‘is, Billie Eilish bei daugiau nei 100 atlikėjų atliko dainas iš savo namų. Legendinė roko grupė „The Rolling Stones“ nustebino žiūrovus, sugebėjusi sugroti savo kūrinius būdami skirtingose vietose.

8 valandų pasirodymas taip pat rodė ir realias kovojančių dėl mūsų visų sveikatos medikų istorijas.

Lady Gaga, kuri ir vedė renginį, pavadino jį „meilės laišku pasauliui“. Dedikuojant šį koncertą visiems, kurie šiuo metu gelbėja pasaulį nuo pandemijos, atlikėja teigė, kad visi dalyvaujantys koncerte atlikėjai norėjo „grąžinti bet dalelę gerumo, kuris buvo duotas mums visiems“.

Legendinės grupės „The Beatles“ narys Paulas McCartney‘is teigė, kad gydytojai ir visi sveikatos apsaugos sistemoje dirbantys asmenys yra „tikrieji šios krizės herojai“ ir papasakojo istoriją apie savo motiną Mary, kuri Antrojo pasaulinio karo metais buvo seselė. 

Šį renginį, pavadintą „One World: Together At Home“ (liet. „Vienas pasaulis: kartu namuose“) suorganizavo Pasaulio piliečių judėjimas (angl. „Global Citizen movement“) kartu su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO).

Koncerto pradžioje buvo parodytas specialus montažas žmonių, kurie visame pasaulyje karantino metu iš namų ploja medikams – iš Prancūzijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, JAV ir kitur.

„Visiems dabar fronto linijoje esantiems medikams sakome: mes su jumis. Ačiū, kad esate“, – buvo rašoma montažo antraštėje.

Visi koncerto metu surinkti pinigai keliaus PSO renkamam COVID-19 solidarumo fondui, tačiau Lady Gaga aiškiai pabrėžė, kad koncertas nėra lėšų rinkimo renginys, o pramoginis solidarumą pabrėžiantis renginys.

Koncertas neišvengė ir politinių žinučių. Škotė atlikėja Annie Lennox netiesiogiai kreipėsi į JAV prezidentą Donaldą Trumpą, neseniai pagrasinusį nutraukti finansavimą PSO.

„Šiuo beprecedenčiu istorijos momentu, mes visi turime kolektyvią pareigą pasirūpinti, kad pasaulio sveikatos sistema būtų pakankamai stipri, kad nustatytų ir išvengtų galimų ateities pandemijų dar prieš joms prasidedant“, – teigė atlikėja.

Koncertas buvo padalintas į dvi dalis: 6 valandų „išankstinį pasirodymą“, kuris buvo transliuojamas „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir „YouTube“ platformose bei pagrindinį dviejų valandų pasirodymą, kurį vienu metu transliavo trys pagrindinės JAV televizijos.

Prie šio renginio prisidėjo ir žinomi pokalbių laidų vedėjai kaip Stephenas Colbertas, Jimmy Kimmelis and Jimmy Fallonas, kurie vedė kai kuriuos koncerto segmentus. J. Fallonas kartu su hiphopo grupe „The Roots“ ir dešimtimis medikų taip pat pristatė specialią 1980-aisiais populiaraus hito „Safety Dance“ versiją. 

Taylor Swift taip pat surengė emocingą pasirodymą, sudainuodama savo baladę „Soon You'll Get Better“. Ši daina, kuri buvo sukurta atlikėjai išgyvenant motinos vėžio diagnozę dabar įgavo naują prasmę – ilgos laukimo valandos priimamojo koridoriuose ir ilgos maldos labai puikiai atvaizdavo dabartinę situaciją pandemijos metu. 

Renginį vainikavo bendras Celine Dion, Lady Gaga‘os, Andrea Bocellio ir Johno Legendo atliktas kūrinys „The Prayer“, kurio žodžiai siekia surasti kelią iš tamsos.

„Kai mes pasiklystame/Vesk mus į reikiamą vietą/Lydėk mus su malone/Į vietą kur būsime saugūs“, – dainavo muzikos žvaigždės.

Visą pasirodymą galima išvysti „Global Citizen movement“ interneto puslapyje

2020 04 19 14:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt