pirmadienis, sausio 17 d.
Pasaulio garsenybės gedi mirusio „Louis Vuitton“ dizainerio Virgilo Abloh
Alfa.lt
Scanpix

Įžymybės gedi dizainerio Virgilo Abloh, kuris mirė sekmadienį būdamas 41 metų amžiaus po kovos su vėžiu, skelbia People.

V. Abloh šeima sekmadienį instagrame paskelbė skaudžią naujieną apie dizainerio nepavykusią kovą su „retu ir agresyviu vėžiu“, vadinamu širdies angiosarkoma. Dėl šios ligos vyrui buvo atlikta „daug sudėtingų gydymo būdų“.

Dizaineris Marcas Jacobsas buvo vienas pirmųjų žinomų žmonių, kuris pakomentavo prie V. Abloh šeimos įrašo.

„Man labai gaila tai skaityti. Mano mintys ir maldos nukreiptos į jo šeimą ir mylimus žmones. Ilsėkis ramybėje ir jėgoje, mielas Virgilai“, – rašė M. Jacobsas.

Modelis Helena Christensen teigė, kad žinia apie V. Abloh mirtį yra „labai skaudi“.

„Aš vertinsiu mūsų bendravimą, nors jis ir vyko raštu, tai mane kiekvieną kartą pradžiugindavo. Tu spindėjai labai ryškiai, kol buvai čia“, – rašė supermodelis.

Kourtney Cardashian pagerbė dizainerį instagramo „stories“, kur ji rašė: „Tu pakeitei pasaulį.“

Daug muzikantų pagerbė V. Abloh gyvenimą, įskaitant Pharrellą Williamsą ir Lenny Kravitzą.

„Mano širdis sudaužyta. Virgilai, tu buvai malonus, dosnus ir kūrybiškas genijus. Tavo darbas kaip žmogaus ir tavo darbas kaip dvasinės būtybės gyvens amžinai. Siunčiu meilę ir šviesą tavo žmonai, vaikams ir šeimai“, – instagrame skelbė P. Williamsas.

„Ilsėkis galioje, karaliau, – rašė L. Kravitzas prie dizainerio nuotraukos ir pridūrė: – Tu palikai neištrinamą žymę šiame pasaulyje. “

Justino Bieberio žmona Hailey Bieber teigė, kad dizainerio požiūris į gyvenimą „labai ją įkvėpė“.

„Aš niekada negalėsiu iki galo išreikšti, kokia dėkinga esu, kad jį pažinojau ir su juo dirbau, kad vaikščiojau jo mados pristatymuose ir kad jis sukūrė mano vestuvinę suknelę. Visada jaučiau jo palaikymą.

Jis visada buvo tas, kuris įnešė gyvenimą, charizmą, meilę ir džiaugsmą bet kokioje situacijoje ir kiekviename kambaryje, į kurį įeidavo. Jo protas buvo toks kūrybiškas ir retas, tad aš niekada nepamiršiu jo poveikio. Mes tave mylime, Virgilai“, – jautriai rašė H. Bieber ir pasidalijo šiltomis nuotraukomis kartu su dizaineriu.

Reperis Drake taip pat pagerbė V. Abloh instagrame: „Mano planas yra paliesti dangų dar 1000 kartų dėl tavęs... Myliu tave be galo, broli. Ačiū tau už viską“, – socialiniame tinkle skelbė Drake.

„Aš jaučiuosi labai nuliūdusi, kai išgirdau apie dizainerio V. Abloh mirtį. Siunčiu visą savo meilę ir maldas jo gražiai šeimai. Tu esi angelas V. Abloh ir mes tave mylime“, – instagrame rašė Kris Jenner.

2021 11 29 17:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt