trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pasėdėjusios ant „vaisingumo“ kėdės pastojo 30 moterų
tiesa.com
LNK
„Vaisingumo kėdė“

Neeilinė vaisingumo istorija – į vieną Vilniaus plastinės chirurgijos kliniką moterys plūsta ieškodamos stebuklo. Moterys tiki, kad pasėdėjusios ant vienos iš klinikos kėdžių sulauks šeimos pagausėjimo.

Ta „stebuklinga“ kėdė – visiškai paprasta, eilinė biuro kėdė. Ant jos sėdi klinikos administratorė Toma. Toma, kaip ir kelios buvusios klinikos administratorės prieš ją, jau susilaukė vaikų.

Stebuklai prasidėjo prieš penkiolika metų. Klinikos administratorė pastojo, į jos vietą atėjo nauja. Ant tos pačios kėdės. Greitai pastojo ir naujoji administratorė. Paskui trečia… Vienu metu Vitos Vitkutės-Degutienės vadovaujamoje klinikoje laukėsi daugiau nei dešimt moterų! Visos buvo pasėdėjusios ant „vaisingumo“ kėdės: „Vienais metais pas mus klinikoje gimė gal dvylika vaikų. Iš darbuotojų, iš personalo.“

Ant stebuklingos kėdės pradėjo prašytis ir kitos klinikos darbuotojos: gydytojos, seselės. Pasėdėjo ir pati klinikos vadovė V. Vitkutė-Degutienė. Pasėdėjo sėkmingai. „Mes pernai skaičiavom, kad apie trisdešimt moterų, žinokit, (pastojo) ant šitos kėdės pasėdėjusios... ne tik administratorės, bet ir pacientės, draugės.“

Per penkiolika metų „vaisingumo“ kėdė buvo gerokai nusėdėta. Tačiau niekas net negalvojo jos išmesti. Anaiptol – kėdė buvo atnaujinta, pervilktas gobelenas, o pati kėdė papuošta graviruota lentele – „Vaisingumo kėdė“. Beje, kėdę iš plastinės chirurgijos klinikos jau bandė perpirkti kelios vaisingumo klinikos.

Kokia „vaisingumo“ kėdės paslaptis? Prie kokių svajonių išsipildymo ji prisidėjo? Visa istorija – šį trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje KK2.

2019 09 25 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt