trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pasimokyti iš svetimų klaidų
tiesa.com

Jeigu mokaisi iš svetimų klaidų, gali sutaupyti daug pinigų ir išvengti nemalonumų. Jungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai yra girdėję daugybę istorijų apie į bėdą pakliuvusius tautiečius, tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kad užkimba ant to paties sukčių kabliuko. Šią savaitę būtent apie tai ir rašome laikraščio temoje „Anglams sentimentų keliantys čekiai lietuviams tampa spąstais“.

Dvi moterys – dvi panašios istorijos, tačiau pabaiga skirtinga. Kambarį nuomojusi Vilma vos neatidavė sukčiui 3 tūkst. svarų, o per didelį atlygį už nudirbtą darbą gavusi Agnė neteko tūkstančio svarų. Abi moterys gavo dalies anglų vis dar mėgstamus čekius. Ši specifinė atsiskaitymo forma finansinių dalykų neišmanantiems žmonėms yra sunkiai suprantamas dalykas. Be to, bankų konsultantai tingi terliotis ir retai paaiškina visas subtilybes, todėl vien jais pasikliauti yra daugiau nei rizikinga.

Net ir patys anglų verslininkai ir valstybinės įmonės kratosi čekių, tačiau vis dar atsiranda prieš jų panaikinimą purkštaujančių politikų. Jie aiškina, kad seni žmonės nesugebės pakeisti savo mokėjimų įpročių, o labdaros organizacijos liks be pajamų. Kalba taip, lyg nebūtų greitesnių ir patogesnių alternatyvų. Tačiau tradicijas gerbiančioje šalyje net ir nereikalingą daiktą išmesti – labai sunku.

Abi lietuvės sutartinai tvirtino, kas pagalbos tokiais atvejais rasti labai sunku, o į mūsų redakciją kreipėsi jau „po fakto“. Tačiau jos abi skambino tuo pačiu tikslu – informuoti ir apsaugoti kitus. „Tiesa“ tai sveikina ir kviečia kitus problemų ar klausimų turinčius lietuvius kreiptis į mus.

Jūsų mėgstamoje rubrikoje „Pasaulio lietuviai“ šįkart interviu su geltonkase lietuve, kuri namus atrado Gruzijoje. Regina pasakoja, kad ši šalis sudomino ją dar begyvenant Lietuvoje. Iki šiol ji tebesistebi Gruzija ir tuo pat metu stebina gruzinus pati. Lietuvė konservatyvioje šalyje laužo nusistovėjusias taisykles. Nemaža dalis gruzinų moterį mato tik virtuvėje, tačiau Regina su draugu vadovauja hosteliui nedideliame mieste kalnų papėdėje.

Mūsų laikraštyje vietą rado pramogų naujienos. Iš jaunų savo skaitytojų nuolat girdėdavome priekaištų, todėl nuo šiol mėginsime patenkinti ir jų poreikius. Tik nuo jūsų reakcijos ir pasiūlymų priklausys, kaip tos naujienos atrodys ateityje.

Rubrikoje „Kūnui ir sielai“ – patarimai moterims ir vyrams. Ko praverstų paklausti vyro pačioje pažinties pradžioje, į ką pačioms moterims reikėtų atkreipti dėmesį? Taip pat skaitykite apie pagalbą intymaus gyvenimo problemų turintiems vyrams.

Dauguma jūsų jau pastebėjo, kad nuo praėjusio numerio pasikeitė pirmasis mūsų laikraščio puslapis. Džiaugiamės, kad sulaukėme teigiamų jūsų reakcijų „Facebook“ socialiniame tinkle. Kviečiame dar aktyviau dalintis savo mintimis mūsų „sienoje“, komentuoti naujienas ar tiesiog parašyti mums pastabą. Taip pat nepamirškite dalyvauti mūsų vasaros konkurse „Smagiausia vasaros akimirka“. Atsiųskite nuotrauką – ir laimėkite kelionę į Paryžių, išmanųjį telefoną „Nokia“ arba iškylos krepšį!

2011 06 30 18:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt